Ay tutulması ve biz..

Ay Tutulmaları bir önceki Güneş Tutulmasını takip eden, bu tutulmalarda konu olan temaları aydınlatan ve gün yüzüne çıkaran gökyüzü olaylarıdır. 14 Kasım 2012 tarihinde gerçekleşen Güneş tutulması ile hayatınızda ortaya çıkan konuları gözden geçiriniz. Hangi yönde gelişmeler var hayatınızda? Yeni ortaklıklar, yatırımlar, ilişkileriniz, sorumluluklarınız, sağlığınız? 

Son 2 yıldır çaba sarf ettiğiniz ancak hayata geçiremediğiniz konuların geçtiğimiz güneş tutulması ile hayata geçeceği veya yeni dönemde hayata geçti ise verimliliğinin artacağı ve artık emeklerinizin meyvelerini yavaş yavaş yemeye başlayacağınızdan bahsetmiştik. Bu konular ile ilgili somut gelişmeler ay tutulması ile kendini gösterecektir. Gelişmelerin hangi yönde olduğu, bu konular üzerinde faydalı mı yoksa size zararlı mı olduğunu iyice irdeleyerek adımlarınızı ona göre atmalısınız.

Tabii ki unutmamak gerekir ki, ay tutulmaları bizleri hassaslaştırır, duygularımızı daha yoğun hissederiz. Her ne olursa olsun kendinizi bu gerginliğe kaptırmadan, olayları objektif bakış açısıyla değerlendirmenizde fayda var.

Astroloji Uzmanı “Ayşegül Kuyumcu Türker”

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova