Zıt Kutuplar, Ruk İkizi, Aşk, Evlilik ve İlişkiler


Astroloji ve İlişkiler-3

Bir erkek bir kadından neden hoşlanır? Ya da bir erkek bir kadına neden çekici gelir? Her aşık olduğumuz(u sandığımız) kişi, aslında şöyle/böyle yapsaydı/k ömrümüzün sonuna kadar beraber olabilir miydik?Her ilişkinizde aynı problemleri mi yaşıyorsunuz? “Bu erkeklerin hepsi aynı” ya da “Bu kadınlar daha ne istiyor?” diye mi yakınıyorsunuz. Belki de sizin ilişkiden beklediğinizi düşündükleriniz ile aslında sizi ilişki içinde mutlu edenler aynı değildir…

Hayatımızın her alanında olduğu gibi aşk, sevgi ve ilişkilerimiz ile ilgili pin kodu da natal haritalarımızda işlenmiştir. Her ilişkinin bir enerjisi, bir uyumu vardır. Bu enerjiyi ve uyumu tanımlamak, tanımak o ilişkiyi olduğu haliyle kabul edip yürütmek veya yürütmemek sizin elinizdedir. Yani her “ Koç burcu ile aslan ve yay burçları” ile iyi anlaşır ilişkileri harika yürür demek mümkün değildir.
Eğer sadece burcunuza (güneş burcu) dayalı bir öngörüm ile ilişkinizin ne kadar mümkün olabileceğini tanılayabilseydik yukarıdaki cümleleri hiçbir zaman duyamayabilirdik. Çünkü bu cümlelerin hepsi haritamızdaki başka bir noktanın karşımızdaki kişi tarafından tetiklenmesi ile ortaya çıkar!Peki astroloji yardımı ile aşk ilişkilerimizde neleri gözlemleyebiliyoruz?
  • Bir kişinin ilişkilerinde başarılı olabilmesi için ilişki potansiyelini
  • Nasıl bir partner istediğiniz bir yana nasıl bir partnere ihtiyacınız olduğu
  • Duygusal ihtiyaçlarınızın karşılanması için neler gerekli
  • Muhtemel partner ile tanışma olasılıkları / Muhtemel zaman dilimleri
  • Mevcut ilişki zorlukları/olumlu yönlerinin tanımlanması 

Bunun yanında hiç anlaşamayacağını düşündüğümüz iki kişinin bir ömür birlikte olmaları da kadersel göstergelerin desteğiyle karşımıza çıkacaktır. Sonuç olarak her ilişki, her kişi gibi kendine has, kendine özeldir.Aşk, Sevgili ve Evlilik

Özel hayatınızı partneriniz ile paylaşırsınız. Herkesin ilişkilerinde başarılı olabilmesi için ilişki potansiyelini iyi bilmesi gereklidir. Ancak kişinin kendisini bilmesi yeterli değildir. İki kişinin birlikteliğinin apayrı bir haritası vardır. Bu haritanın incelenmesi ve değerlendirilmesi gereklidir. Bu harita da doğum haritamız gibi o ilişki içerisindeki “biz”i tanımlar.

Kendimiz çok sosyal olduğumuz halde, o ilişki içerisinde partnerimizle evde oturup film seyretmek daha keyifli gelebilir. Ya da aslıda adrenalin tutkunu olmak bir yana arabayı bile hızlı sürmezken birlikte yamaç paraşütü yapmaya gidebilirsiniz.  İlişkimizin haritası da ilişkimizin yönünü, boyutunu ve kadersel olarak bizleri nereye taşıyacağını tanımlar. Kendinizde tanımadığınız bir enerjiyi ilişkinizde yaşadığınız zaman zorlandığınızı hissedersiniz. Ne gibi zorluklarla karşılaşacağınızı bilmek, hem ilişkiniz hem de sizin için oldukça faydalı olacaktır.


Sevgiler,

Astroloji Uzmanı “Ayşegül Kuyumcu Türker”

Önemli Not:
Astroloji danışmanları olarak hiçbir zaman “Süper uyumlusunuz! Kesinlikle evlenin!” ya da “Anlaşma ihtimaliniz yok! Mutlaka boşanın/ayrılın!” diyemeyiz. Ancak ve ancak ilişkinin veya kişilerin olumlu/olumsuz, uyumlu/zıt yönlerini, ilişkinin doğasını aktararak danışanların kendi yollarını bulmalarına ışık tutabiliriz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem