Mayıs Ayı Özet Yorumu


Merhaba! Yaza çok yaklaştık ve mayıs ayı da oldukça hareketli! 1 Mayıs’ta iletişim ve zihin gezegeni Merkür’ün Boğa Burcuna giriş yapması ile fikirlerimiz oturacak ve daha kararlı adımlar atmaya başlayacağız. Ardından 9 Mayıs’ta Venüs yani aşk gezegeni ikizler burcuna giriş yaparak ilişkilerde iletişimi ön plana çıkaracak. Havada aşk kokusu var diyeceğimiz günler geliyor!

Şans gezegeni halen ikizler burcunda hareketine devam ediyor. 1 Mayıs tarihinde Boğa burcuna giriş yapan zihin gezegeni 15 Mayıs’ta ikizler burcuna giriş yaparak fikirlerimizin ve zihnimizin hızla akmasını sağlayacak. Mayıs ayının kuşkusuz en önemli tarihleri 10 Mayıs Güneş Tutulması – Boğa Burcunda Yeni Ay ve 25 Mayıs Gölgeli Ay Tutulması- Yay Burcunda Dolunay!

Güneş Tutulmaları hayatımızda görünmeyen, karanlıkta kalan alanları bir anda aydınlattığı, açığa çıkardığı için gergin zamanlar olarak tanımlanır. 10 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Güneş Tutulması, uzun zamandır süregelen bir gerilimin serbest kalacağını aktarıyor. Problemin çözümlenmesinde kederli bir hava sezilse de kişisel bir kayıptan ziyade bireysel olmayan olayların aniden çözülmesinden dolayı olacaktır. Özellikle Boğa, Kova, Akrep ve Aslan burçlarının ortalarında doğanlar bu burçlardan etkileneceklerdir. 25 Mayıs’ta gerçekleşecek ay tutulması ise Yay, Balık, İkizler ve Başak burçlarının ilk 10 gününde doğmuş olanları daha fazla etkileyerek büyük kararlar almaları için cesaret verecektir. Güzel bir mayıs ayı olması dileğiyle,

Sevgilerimle, 

Ayşegül Kuyumcu Türker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem