10 Ağustos Burç Yorumları

Koç:
Öğleden sonraya kadar yeni bir şeylere başlamak yerine elinizdekileri tamamlamak için kullanmanız faydalı olacaktır. Öğleden sonra ikili ilişkilerde denge ve uyum ön plana çıkıyor.

Boğa:
Ailenizle fikir alışverişi ve hoşsohbetlerin yapılacağı bir akşam sizi bekliyor. Öncesinde günlük işlerinizin yolunda gittiğinde emin olarak huzurlu bir gün geçirebilirsiniz.

İkizler:
Kendinizi yenilemeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak, eğlenmek size iyi gelecektir. Çocuklar ile vakit geçirerek de aradığınız rahatlığa kavuşabilirsiniz. 

Yengeç:
İç güdülerinizin oldukça kuvvetli olduğu bir gündesiniz. Başkalarının fikir ve düşüncelerini hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde evinizde akrabalarınızla keyifli sohbetler sizi rahatlatacak.

Aslan:
Fikir alışverişinde bulunarak ve fikirlerinizi-bilgilerinizi paylaşarak mutlu oluyorsunuz. Merakınızı akşam saatlerinde yakın çevrenizle bir araya gelerek giderebilirsiniz.

Başak:
Bugün sabah saatlerini kendinize ayırarak ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda farklı düşünceler kafanızı karıştırabilir. Duygusal konularda kararsızlık yaşayabilirsiniz.

Terazi:
Sevdiklerinizle sosyalleşmenin ön planda olacağı bir gün. Arkadaşlarınızla konuşmak, sohbet etmek isteyebilirsiniz. Çevrenizde denge ve uyum olması sizi rahatlatacaktır.

Akrep:
Yakın çevrenizde pratik ve düşünceli bir arkadaş olarak anılıyorsunuz. Ancak başkalarının duyguları sizi fazlasıyla etkiliyor. Konuşarak dengeyi korumanız faydalı olacaktır.

Yay:
Bugün yabancı kültürler, inançlar, felsefe, ülkelere olan merakınız artabilir. Bu konular hakkında okumak, araştırma yapmak, sohbet ederek kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. 

Oğlak:
Sabah saatlerinde sabırsız, sıkılgan bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili konularda objektif, dengeli bakış açınız dikkat çekiyor.

Kova:
Sabah saatlerinde belirsizlik söz konusu olsa da, öğleden sonradan itibaren ikili ilişkiler önem kazanacak. Eşiniz ve ortağınız ile yapacağınız konuşmalar etkili olacak.

Balık:

Sabah saatlerinde ikili ilişkiler ile ilgili belirsizlikler hissedebilirsiniz. Öğleden sonra ise sezgileriniz ve içgüdülerinizin kuvvetlendiğini fark edeceksiniz. Bugün sizin için güzel olabilir. Balıklar, suyun içinde çok rahatsınız, sanki nefes alabiliyorsunuz. Su gibi aziz olun. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova