11 Ağustos Burç Yorumları

Koç:
Gün boyunca ikili ilişkilerinizde denge ve uyum ön plana çıkıyor. Yaratıcılığınızın kısıtlandığını, kendinizi ifade edemediğinizi hissedebilirsiniz. Gerginliklere karşı duyarlı olmalısınız.

Boğa:
Evinizde ailenizle iletişimde engelleniyor gibi ve ilişkilerinizde baskı altında hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi rahatça dile getirebilmek için olaylara objektif olmak fayda getirecek. 

İkizler:
Dünyayı değiştirmek ve bunu hemen yapmak istiyorsunuz. İçinizdeki asi ruh bağımsızlığını ilan etmek istese de sürpriz gerginliklerden uzak durarak, esnek olmanız gereken bir gün.

Yengeç:
Para kazanmak için yeni parlak fikirleriniz olabilir. Ancak bunları dile getirmek, tartışmak, hayata geçirmek için uygun bir gün değil. Duygusal tepkiler vermemeye çalışın. 

Aslan:
Bugün fikirlerinizde ısrarcı olabilir; başka fikirlere karşı daha az hoşgörülü davranabilirsiniz. Gergin hareketlerden kaçınmak rahat etmenizi sağlayacak. 

Başak:
Seyahatler ve iletişim konusunda bazı huzursuzluklar olabilir. Fikirlerinizi rahat aktaramamaktan rahatsızlık duyabilirsiniz. Uyum sağlayarak olumlu düşünmeniz yararınıza olacaktır.

Terazi:
Bugün adalet ve eşitlik konusunda duygularınız oldukça yoğun. Bağlı olduğunuz organizasyonlarda kontrolün artmasıyla baskı altına olduğunuzu düşünebilirsiniz.  

Akrep:
Bugün meslek hayatınızda sizi ilerletecek adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ancak kontrollü, güvenilir ve tedbirli davranışlarınızla bugün ortaya çıkabilecek gerginlikleri atlatabilirsiniz.

Yay:
Bugün yabancılar, yolculuklar ve eğitim ile ilgili konularda iletişim kopuklukları yaşayabilir, şartların zorlandığını hissedebilirsiniz. Ani kararlar ve fevri tavırlardan kaçınmanızda fayda var. 

Oğlak:
Finansal alanda başkalarının parası, miras, borç ve alacak konularında cesur fikirleriniz var. Ancak bunları hayata geçirmekte engelleniyorsunuz. Tartışmalardan kaçınmakta fayda var.

Kova:
İkili ilişkilerinizde iletişimin önemli olduğu ancak bir o kadar baskı altında hissedeceğiniz bir gün. Eşitlik ve denge konusunda hassasiyetinizin sizi yıpratmamasına özen gösterin.

Balık:
Çalışma düzeniniz ve çalışma arkadaşlarınız ile ilgili konularda tıkanmış hissedebilirsiniz. Hislerinizi ve düşüncelerinizi rahatça aktaramama sağlığınızı etkileyebilir. Önem vermenizde fayda var. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova