12 Ağustos Burç Yorumları

Koç:
Gün boyunca kararsızlık yaşayabilirsiniz. Yeni kararlar yerine mevcut işlerinize yoğunlaşmanız iyi olur. İkili ilişkilerinizde aniden sinirlenebilirsiniz; sakin kalmakta fayda var.

Boğa:
Aceleciliğinizi bir kenara bırakarak enerjinizi işinize yönlendirmenizde fayda var. Aile içindeki rolünüzü ve görevlerinizi göz önünde bulundurarak dengeleyici bir şekilde davranmalısınız.

İkizler:
Kardeşleriniz veya yakın akrabalarınız ile ilişkilerinizin ön planda olduğu bir gün. Tartışmalara fırsat vermemek için hoşgörülü davranarak duygusal tepkilerini yönlendirebilirsiniz.

Yengeç:
Bugün sizin için bağımsızlığınız öncelikli hale geliyor. Ailenizle olan iletişiminizde sert tavırlar sergileyebilir ve karşınızdakileri kırabilirsiniz. Kelimelerinize dikkat etmeniz yararlı olacaktır.

Aslan:
Enerjinizin çok yüksek olmadığını hissedebilir ve duygusal çalkantılar yaşayabilirsiniz. Hislerinizi yakın akrabalarınız ve arkadaşlarınızla paylaşmanız kendinizi daha iyi ve rahat hissettirecektir.

Başak:
Gönüllü yardım ve hayır işlerinde öncülük ederek maddi açıdan yardım etmek isteyeceksiniz. Kendinizi güvende hissetmek için de kendi mali durumunuzu da ihmal etmemeniz gerekiyor.

Terazi:
İşyerinizde daha bağımsız ve özgür davranmak isteyebilirsiniz. Üstlerinizle olan iletişiminizde gerginlikler olabilir. Enerjinizi akılcı kullanmak sizi rahatlatacak ve verimli olmanızı sağlayacak.

Akrep:
Uluslararası ilişkiler, yolculuklar ve eğitim konularında sabırsızlık hissedebilirsiniz. Ani kararlar vermek yerine sakince beklemek bugün sizin için daha uygun olacaktır.

Yay:
Başkalarının paralarını yönetmek konusunda atak davranışlarınız gerginliklere yol açabilir. Dengeli olmanızda fayda var. İkili ilişkilerde orta yolu arayan bir şekilde davranmaya çalışmalısınız.  

Oğlak:
Ortaklarınızla ya da eşinizle girişimlerinizde sabırsızlıkla hareket ederek beklemekten kurtulmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte gerginlikler yaratmak yerine enerjinizi mevcut işinize yoğunlaştırmak daha faydalı.

Kova:
Bayram sonrası işe geri dönüşte düzeninizi oturtmak için çaba sarf edeceğiniz, oldukça durağan bir gün. İş arkadaşlarınız ile iletişiminize dikkat etmelisiniz.

Balık:
Çocuklarınızla ve sevdiğinizle ilgilenmeniz, ilgili konularda koşuşturmanız gerekebilir. Duygusal olarak sizi yoracak konular ortaya çıktığında sakinliğinizi korumanız önemli. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem