13 Ağustos Burç Yorumları

Koç:
Bugün oldukça duygusal ve sezgilerinizin yoğunlaşacağı bir gün olacak. Kendinizi daha içe kapanık, daha çekingen hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde rahatlamanız mümkün olacaktır.

Boğa:
İkili ilişkilerinizde daha kararlı, daha sorumluluk sahibi davranacağınız bir gün olacak. Çözümlenmemiş konuları gündeme getirerek derinlemesine inceleyeceksiniz. İlerleyen saatlerde fırsatlar var.

İkizler:
İş hayatınız, çalışanlarınız ile ilgili kısıtlanmalar ve güçlüklerin zihninizi meşgul edeceği bir gün olabilir. Öğleden sonradan itibaren üstlerinizden destek ile rahatlayabilirsiniz.

Yengeç:
Kendinize finansal açıdan faydalı hobiler edinmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Çocuklarla ilgili sorumluluklarınız mantığınızla duygularınız arasında kalmanıza sebep olabilir.

Aslan:
Ailenize karşı sorumluluklarınız ağır basacak. Bunları kararlılıkla çözümlemek isteyeceğiniz ancak engellenmiş hissedeceğiniz bir gün olabilir. Gün sonuna doğru fırsatları iyi değerlendirin.

Başak:
Bugün yakın çevre ve kardeşlerle ilgili kendinizi sıkıntılı veya huzursuz hissedebilirsiniz. İlerleyen saatlerde gelen destek ile kendinizi daha güçlü hissedecek ve rahatlayacaksınız.

Terazi:
Bugün yaşınızdan daha olgun davranmanız gerektiğini düşündüğünüz durumlar ortaya çıkabilir. Bazı kısıtlanmalar fikirlerinizi rahatça dile getirememenize sebep olsa da şans sizden yana olacak.

Akrep:
Sezgilerinizin oldukça yoğun olduğu bugünde sevdiğinize karşı aşırı kıskanç, şüpheci tavırlar sergileyebilirsiniz. Yakın akrabalarınız veya kardeşlerinizin desteği ile ferahlamanız mümkün olabilir.

Yay:
Gün boyunca duygularınızı dışa vurmak istemeyebilir; duygusal olarak kendinizi normalden daha hassas hissedebilirsiniz. Öğleden sonra saatlerinde finansal açıdan destek almanız mümkün.

Oğlak:
Meslektaşlarınızla veya uzun zamandır görmediğiniz kişilerle bir araya gelebilir, ciddi sohbetler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi daha güçlü hissedebilir, liderlik edebilirsiniz.

Kova:
İşiniz, kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi kabul ettiremeyeceğinizi düşünerek temkinli davranmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra önemli kimseler ile olumlu görüşmeleriniz olabilir.

Balık:
Yeni şeyler öğrenmek, uzak yolculuklar yapmak ve değişik kültürleri tanımak isteseniz de sorumluluklarınız sebebiyle yapamayacağınızı düşünebilirsiniz. Tahmin etmediğiniz fırsatlar çıkabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem