14 Ağustos Burç Yorumları

Koç:
Bugün sizin için aşk, tutku, romantizm dolu olabilir! Sabah saatlerinde sezgilerinizin yoğun olacağı bugünde öğle saatleri otorite figürleri ile çatışmalar yaşanabilir. Enerjinizi sabah işlere, akşam aşka saklayın!

Boğa:
Bugün eşinizden, sevgilinizden uzun zamandır beklediğiniz ilgiyi, romantizmi görebilirsiniz. Evli değilseniz evlilik teklifi alabileceğiniz bir gün. Öğle saatlerinde aile büyükleri ile çatışmalardan kaçınmalı.

İkizler:
Para kazanmak için oldukça hırslı olabilirsiniz; enerjinizi iyi yönlendirmelisiniz. Öğle saatlerinde iş yerinizde veya yakın çevrenizde gerginlikler olabilir. Öğleden sonra havada flört kokusu var!

Yengeç:
Bugünü sportif temalı kısa seyahatler için değerlendirebilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde enerjiniz oldukça yüksek. Öğle saatlerinde finansal koşullar ve eğlence arasında gerginlik olabilir.

Aslan:
Gün boyunca maddi anlamda şanslı, aynı zamanda duyarlılığınız yüksek, fedakar olacaksınız. Bu yönde enerjinizi evinize ve ailenize yönlendirmeniz kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Başak:
Bugün arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Spontane programlar, eğitimler ve beyin fırtınaları için uygun bir gün. Bu vesile ile romantik bir akşam da geçirebilirsiniz.

Terazi:
Gün boyunca duygusal ve kırılgan bir tavır sergileyebilir, sevdiklerinize karşı aşırı fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Toplum içinde yer edinmek veya kariyeriniz için mücadeleniz gözle görülür olacaktır.

Akrep:
Duygularınızı kendiniz baskılayabilirsiniz ya da ebeveynlerinizden-üstlerinizden çekinmeniz buna sebep olabilir. Öğle saatlerinde gerginlik artabilir. Arkadaş gruplarında akşam romantizmi yakalayabilirsiniz.

Yay:
Düşünceleriniz, rüyalarınız, hayalleriniz size işinizde yaratıcılığınızı arttıracak fırsatlar sunabilir. Kendi zihninizi dinlemek, farklı bir açıdan bakabilmek için yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Oğlak:
Eşinizle, ortağınızla ve tüm ikili ilişkilerinizde bugün dikkatli olmakta fayda var. Sözlü çatışmalara açık, rekabetçi ruhunuzun açığa çıkacağı bir gün olabilir.

Kova:
Bugün ikili ilişkilerinizde paylaşımlar sizin için oldukça önemli olacak. Kıskanç ve kuşkucu davranabilir, aşırı tepki verebilirsiniz. Fiziksel olarak kendinizi çok yormamaya özen gösterin.

Balık:
Yaratıcılığınızın oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. Çocuklarla ilgili gerginliklerden kaçınmanız faydalı olacaktır. Enerjinizi doğru yönlendirerek harika işler çıkarabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova