15 Ağustos Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatleri yanlış anlaşılmalara, yanılgılara açık olsa da sizin için güzel bir gün olabilir. Yaratıcılığınız oldukça artıyor. Aklınıza daha önce gelmemiş harika fikirler gelebilir.

Boğa:
Evinizde, ailenizle ilgili şaşırtıcı gelişmeler, sürpriz olaylar olabilir veya beklenmedik haberler alabilirsiniz. Ailenize katılacak yeni bir birey ya da yeni bir bebek haberi de alabilirsiniz.

İkizler:
Bugün sabah saatlerinde ikili ilişkilerde kafanız karışabilir. Öğleden sonra arkadaşlarınızla, topluluklar içinde keyifli sohbetlerde bulunabilir; yaratıcı projelerde görev alabilirsiniz.

Yengeç:
Uluslararası işler, yabancılar ile ilgili konularda sabah saatleri karmaşalara açık. Öğleden sonradan itibaren para ve kazançlarınız konusunda sürpriz gelişmeler olabilir.

Aslan:
Bugün düş dünyanız, rüyalarınız oldukça şaşırtıcı olabilir. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde ilginç seyahatler yapabilir; değişik felsefelere ilgi duyabilirsiniz.

Başak:
İdealinizdeki ilişki, ortaklıkta uyumu sağlamak için fazlasıyla özveride bulunabilir, sonrasında hayal kırıklığı ya da tatminsizlikler yaşayabilirsiniz. Hayali düşüncelere kapılmamaya dikkat edin.

Terazi:
Sabah saatlerinde kurallardan, düzenden imtina eden bir ruh hali sergileyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sürpriz birlikteliklerden zevk alabilir; ani birliktelik fırsatları olabilir.

Akrep:
Sanatsal yeteneğinizin, yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün.  Sabah saatlerinde aşırı risk almaktan, maddi kayıplara uğratabilecek adımlar atmaktan kaçınmanız faydalı olacaktır.

Yay:
Oldukça yoğun duygular içinde olacağınız sabah saatlerinde zihninizi yönlendirebilirseniz; yaratıcılıkla yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Fikirlerinizi rahatça dile getirebiliyorsunuz.

Oğlak:
Bugün seyahatlerde, iletişimde yanlış anlaşılma, yanılgılar olabilir. Akşam saatlerinde ailenizin mal varlığı konusunda beklenmedik şeyler ortaya çıkabilir.

Kova:
Arkadaşlarınızla aranızda finansal konularda yanlış anlaşmalar olabilir. Öğleden sonra saatlerinde sıra dışı konular ile ilgili bilgi alabilir, eğitimlere gidebilirsiniz.

Balık:

Bugün sabah saatlerinde dış etkilere açık, hassas, duyarlı, sezgisel olabilirsiniz. Günün ikinci yarısından itibaren iş yerinizden maddi konularla ilgili beklenmedik haberler alabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova