16 Ağustos Burç Yorumları

Koç:
Olumlu ve iyimser havanın hakim olacağı bugünde iletişim, toplantılar sabah saatlerinde sizi meşgul edebilir. Öğleden sonra üstlerinizden, yetkili kişilerden destek görebilirsiniz.

Boğa:
Bugün sabah saatlerinde hem aklınızı hem kalbinizi dinleyerek kararlar alabilirsiniz. Öğleden itibaren aile büyükleri, ebeveynlerinizle, ikili ilişkilerinizde ılımlı hava mevcut olacak.

İkizler:
Bugün ikili ilişkilerde etkileyiciliğiniz oldukça yüksek olacak. Aşk kapınızı çalabilir, keyifli sohbetlerde bulunabilirsiniz. Sanat merakınızla yeteneklerinizi kullanabilirsiniz.

Yengeç:
İşiniz ile ilgili beklenmedik maddi bir giriş haberini alabilirsiniz. Üstlerinizle finansal konularda olumlu konuşmalar yapabilir, akşam saatlerinde bu güzel haberi kutlayabilirsiniz.

Aslan:
Bugün seyahate çıkmak için planlar yapabilirsiniz. Yaratıcılığınız ve iletişim gücünüz oldukça kuvvetli. Akşam kardeşleriniz veya yakın çevreniz ile keyifli saatler sizi bekliyor.

Başak:
Sabah saatlerinde kendinizi ifade etmekten keyif alacaksınız. Akşam saatlerinde lüks, keyif, güzellikler için para harcamaktan zevk duyabilir, dostlarınızla alışverişe çıkabilirsiniz.

Terazi:
Arkadaşlarınızla iletişime geçebilir, güzel haberler alabilirsiniz. Güzellik, uyum, denge, karşılıklı mutluluğun  önemli olacağı bu günde ilişkilerinizde huzuru yakalayabilirsiniz.

Akrep:
Bugün işinizle ilgili konularda kendinizi oldukça rahat anlatabilecek, paraya çevirebilecek diyaloglarda bulunabileceksiniz. Akşam saatlerinde kendinizi akışa bırakmak rahatlatabilir.

Yay:
Seyahatler, dostlarla bir araya gelmek, yeni eğitimler gibi konular hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bu dönemde bir çok yeni kişi ile tanışabilir, keyifli sohbetlerde bulunabilirsiniz.

Oğlak:
Bugün miras, aileden-eşinizden gelen gelirler, ortaklıktan gelen paralar ile ilgili haberler alabilir, konuşmalar yapabilirsiniz.

Kova:
Düşünce alışverişinin hareketli olacağı bir gündeyiz. Aileden, ortaklıklardan gelebilecek paralar konusunda akşam saatlerinden itibaren şansınızın artacağı bir döneme giriyorsunuz.

Balık:

Sabah saatleri zihninizin oldukça açık olduğu, işinize faydalı ve pratik çözümler getirebileceğiniz saatler olabilir. Sonrasında çıkabilecek ani harcamalara dikkat etmekte fayda var. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem