17 Ağustos Burç Yorumları

Koç:
Güne başlarken kariyerinizi etkileyebilecek konularda ciddi, sağlamcı bir tavır sergileyebilirsiniz.Duygularınızı rahat aktaramadığınız için ikili ilişkilerinizde gerginlikler olabilir.

Boğa:
Yeni şeyler öğrenmek, uzak seyahatlere çıkmak ve değişik kültürleri tanıma konusunda kararlı adımlar atabilirsiniz. Öğleden sonra zorlayıcı etkiler olabilir; gerginliklerden kaçınınız.

İkizler:
Aşk, eğlence, güzellik, çocuklar konularında kendinizi yeterince ifade edemeyebilir, kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz. Öğle saatlerinde fedakarlıklar söz konusu olabilir.

Yengeç:
İkili ilişkiler konusunda ciddi kararlar almanız gereken konular gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde yumuşama hissedilse de gerginlik yaratan olayları ciddiye almanızda fayda var.

Aslan:
Hayatınızın dizginlerini elinize alıp istediğiniz iş vb kurmak konusunda kararlar alabilirsiniz. Bu dönüşüm özveri ve fedakarlık istemekle birlikte, bazı gerginliklere de sebep olabilir.

Başak:
Varlıklarınızla kendinizi daha güvende hissediyorsunuz. Kendi kazançlarınız dışındaki gelirler ile ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Riskli durumlardan kaçınmanızda fayda var.

Terazi:
Eşinizin veya iş ortağınızın işinizle ilgili farklı fikirleri olabilir. Sabah saatlerinde aranızda gerginlikler olsa da, bu fikirleri değerlendirerek, ilerlemek için faydalanabilirsiniz.

Akrep:
Sabah yakın akrabalarınız ile ilişkilerinizde huzursuzluklar olabilir. Öğleden itibaren önünüze çıkabilecek yeni eğitim ve seyahat fırsatlarını iyi değerlendirmeli. Hayatınız değişebilir.

Yay:
Bugün para ve arkadaşlıklar söz konusu olduğunda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Aileniz ile, evinizde ferahlayabilirsiniz. Akşamüstü beklenemedik para giriş çıkışları olabilir.

Oğlak:
Eviniz ve ailenizde büyük değişiklikler olabilir. Özellikle bir bebek haberi bekliyorsanız bugün alabilirsiniz. Eşinizle eviniz ve aileniz konusunda gerginliklerden kaçınmakta fayda var.

Kova:
Seyahat, eğitimler, yabancılar, hukuk gibi konularda kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz. Öğleden sonra işinizde sorumluluklarınız ağır basabilir, üstlerinizden baskı hissedebilirsiniz.

Balık:
Arkadaşlarınızla, kulüplerde daha sağlam işlere imza atmak isteyeceğiniz, uzun soluklu projelerde yer alabileceğiniz bir gün. İkili ilişkilerde gerginliklerden kaçınmaya çalışmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova