18 Ağustos Burç Yorumları

Koç:
İkili ilişkilerinizde denge ve uyum oldukça önemli. Başkalarından gelen gelirler ve sorumluluklarınız gündeme gelebilir. Ani gergin etkilerde sakinliğinizi korumaya gayret etmelisiniz.

Boğa:
Bugün düşüncelerinizin özgürleştiğini, iletişimizin arttığını hissedebilirsiniz. Yakınlarınıza karşı koruma içgüdünüz artabilir. Agresif tavırlar ve gerginlikler karşısında sabırlı davranmalısınız.

İkizler:
İşinizle ilgili sorumluluklar,maddi konular,kariyer konusunda beklenmedik gelişmeler olabilir. Nihai sonuç için beklemekte fayda var. Çocuklarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Yengeç:
İkili ilişkilerinizde duygularınızı uçlarda hissedeceğiniz bir gün. Ev almayı, dekorasyon değiştirmeyi düşünüyorsanız 11 eylül’e kadar olan bu olumlu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

Aslan:
Ailenizin gelirleri, miras, emlak gibi konular bilinçaltınızda sizi sürekli meşgul ediyor olabilir. Ruhsal çalışmalar, dua, meditasyon yapmak bugün hafiflemenize yardımcı olabilir.

Başak:
Toplumsal konularda doğru ve yanlışlar için bir şeyler yapmak, harekete geçmek isteyebilirsiniz. Öncelikle kendi hayatınızın dizginlerini ele almayı değerlendirmeniz faydalı olacaktır.

Terazi:
Bugün eşiniz, aileniz, kariyeriniz arasında gerginliklerden kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Dengeyi sağlamaya çalışırken maddi sorumluluklarınızı göz önüne almanız iyi olur.

Akrep:
Bugün kendi fikirlerinizde ısrarcı davranarak kendinizi sevdiklerinizle tartışmalar içinde bulunabilirsiniz. Enerjinizi spor yaparak, farklı işlere konsantre olarak harcamaya çalışın.

Yay:
Hayatınız planlı programlı olduğunda kendinizi rahat hissediyorsunuz. Maddi, manevi kazançlar için çok çalışıyorsunuz. Sahip olmak istedikleriniz için kendinize zaman tanımalısınız.

Oğlak:
Kendi özgürlüğünüz ve özerkliğiniz sizin için oldukça önem kazanabilir. İkili ilişkilerinizde agresif tavırlardan kaçınmalı, kendi kendinize vakit geçirerek günü sakin geçirebilirsiniz.

Kova:
Bugün fiziksel olarak dinç hissedebilir, ancak duygusal olarak krizlerin ortasında kaldığınızı düşünebilirsiniz. Spor, fiziksel aktivite yaparak gerginliklerden kaçınmak yararlı olacaktır.

Balık:

Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan keyif alsanız da, kendinizi tartışmaların içinde bulabilir; sınırlarınızın zorlandığını hissedebilirsiniz. Sağduyulu davranmaya çalışmakta fayda var.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova