18 Ağustos Burç Yorumları

Koç:
İkili ilişkilerinizde denge ve uyum oldukça önemli. Başkalarından gelen gelirler ve sorumluluklarınız gündeme gelebilir. Ani gergin etkilerde sakinliğinizi korumaya gayret etmelisiniz.

Boğa:
Bugün düşüncelerinizin özgürleştiğini, iletişimizin arttığını hissedebilirsiniz. Yakınlarınıza karşı koruma içgüdünüz artabilir. Agresif tavırlar ve gerginlikler karşısında sabırlı davranmalısınız.

İkizler:
İşinizle ilgili sorumluluklar,maddi konular,kariyer konusunda beklenmedik gelişmeler olabilir. Nihai sonuç için beklemekte fayda var. Çocuklarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Yengeç:
İkili ilişkilerinizde duygularınızı uçlarda hissedeceğiniz bir gün. Ev almayı, dekorasyon değiştirmeyi düşünüyorsanız 11 eylül’e kadar olan bu olumlu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

Aslan:
Ailenizin gelirleri, miras, emlak gibi konular bilinçaltınızda sizi sürekli meşgul ediyor olabilir. Ruhsal çalışmalar, dua, meditasyon yapmak bugün hafiflemenize yardımcı olabilir.

Başak:
Toplumsal konularda doğru ve yanlışlar için bir şeyler yapmak, harekete geçmek isteyebilirsiniz. Öncelikle kendi hayatınızın dizginlerini ele almayı değerlendirmeniz faydalı olacaktır.

Terazi:
Bugün eşiniz, aileniz, kariyeriniz arasında gerginliklerden kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Dengeyi sağlamaya çalışırken maddi sorumluluklarınızı göz önüne almanız iyi olur.

Akrep:
Bugün kendi fikirlerinizde ısrarcı davranarak kendinizi sevdiklerinizle tartışmalar içinde bulunabilirsiniz. Enerjinizi spor yaparak, farklı işlere konsantre olarak harcamaya çalışın.

Yay:
Hayatınız planlı programlı olduğunda kendinizi rahat hissediyorsunuz. Maddi, manevi kazançlar için çok çalışıyorsunuz. Sahip olmak istedikleriniz için kendinize zaman tanımalısınız.

Oğlak:
Kendi özgürlüğünüz ve özerkliğiniz sizin için oldukça önem kazanabilir. İkili ilişkilerinizde agresif tavırlardan kaçınmalı, kendi kendinize vakit geçirerek günü sakin geçirebilirsiniz.

Kova:
Bugün fiziksel olarak dinç hissedebilir, ancak duygusal olarak krizlerin ortasında kaldığınızı düşünebilirsiniz. Spor, fiziksel aktivite yaparak gerginliklerden kaçınmak yararlı olacaktır.

Balık:

Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan keyif alsanız da, kendinizi tartışmaların içinde bulabilir; sınırlarınızın zorlandığını hissedebilirsiniz. Sağduyulu davranmaya çalışmakta fayda var.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem