19 Ağustos Burç Yorumları


Koç:
Haftaya arkadaşlarınızla, davetlerde, toplantılarla sosyal ve yaratıcı paylaşımlar içerisinde olacağınız bir günle başlayabilirsiniz. Ailenizde veya eviniz ile ilgili konularda tartışmalar olabilir.

Boğa:

Kariyerinizde yaratıcı ve sıra dışı fikirlerinizi hayata geçirmek için cesaretlendirilebilirsiniz. Olumlu sonuçlar için bir süre daha beklemenizde fayda var. İletişimde agresif tavırlardan kaçının.

İkizler:
Maddi açıdan durumunuzun haziran ayından bu yana iyiye gittiğini düşünüyor olabilirsiniz. Şans gezegeni yaklaşık bir yıl sizden yana olacak. Ancak harcamalara da dikkat etmekte fayda var.

Yengeç:
Finansal konularda dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Hem yatırımlarınız, hem harcamalarınız oldukça büyük olabilir. Acele davranmadan temkinli adımlar atmaya çalışın.

Aslan:
İkili ilişkilerinizde fikir alışverişlerinden keyif alacağınız ve kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz bir gün olabilir.  21 Ağustos öncesinde kendinizle ilgili değişim ve gelişim için kararlar alabilirsiniz.

Başak:
Haftaya pratik çözümleriniz ile işleri toparlayarak başlayabilirsiniz. Anlaşılmadığınızı düşündüğünüz noktalar olabilir. Hafta sonuna doğru kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz.

Terazi:
Sıra dışı bir aşk sizi bekliyor olabilir. Aşk, ilişkiler, çocuklar, eğlence bugün gündeminizde olacak. Etkileyiciliğiniz oldukça yüksek. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak için güzel bir gün.

Akrep:
Evinizle ilgili dekorasyon değişikliği, renovasyon, emlak alım satım gibi konular gündeme gelebilir. Hem parasal hem de maddi beklenmedik olumsuzluklara karşı dikkatli olmanızda yarar var.

Yay:
Sosyal çevrenizde uyum ve hoşluklarınızla keyifli ilişkiler kurabilir, parti, toplantı, ziyaretlerde keyifli sohbetlerde bulunabilirsiniz. İşinize olan sorumluluklarınızla dengelerseniz daha rahat edebilirsiniz.

Oğlak:
İçsel değişiminizin ilişkiniz, eviniz ve aile düzeninizi etkilediğini düşünüyor olabilirsiniz. Bu değişimde zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Kariyerinize odaklanmak faydalı olabilir.

Kova:
Toplumsal konularda oldukça duyarlı olduğunuz, bu konularda çaba sarf edeceğiniz bir gün olabilir. Fedakarca davranışlarınızın sağlığınızı etkilememesine dikkat edin.

Balık:

Kredi, miras, sigorta gibi finansal konularda olumlu bir haber alabilirsiniz. Bunu nasıl değerlendireceğinize karar verirken dikkatli olmanızda fayda var. Beklenmedik masraflar da çıkabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova