20 Ağustos Burç Yorumları

Koç:
Çarşamba günü gerçekleşecek dolunay öncesinde sosyal etkileşimlerinizin artacağı bir gün olabilir. İdealist, toplumsal düşünceleriniz, mantığınız ve duygularınız arasında kalabilirsiniz.

Boğa:
Aileniz ve kariyeriniz arasında seçim yapmanız gereken konular gün yüzüne çıkabilir. Sosyal çevreniz ile keyifli vakitler geçirirken eşinize karşı sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz.

İkizler:
İşinizle ilgili finansal konuların gündeme geleceği bir gün. Dolunay öncesi yaratıcılığınızla değişik önerilerde bulunabilir, kariyerinizin geleceğine yönelik adımlar atabilirsiniz.

Yengeç:
İkili ilişkiler, aşk, çocuklar, kendi düşünceleriniz, ortaklıklar gibi konular gündeminizi dolduruyor. Maddi konular hakkında aklınızdaki soru işaretleri dolunay ile aydınlanabilir.

Aslan:
Aileniz ve ailenizin gelirleri ile ilgili sorumluluklarınız artabilir. Bunun yanında yaklaşan dolunay ile birlikte ikili ilişkilerinizi resmiyete dökmek isteyebilir, ya da sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Başak:
Bugün tatil sonrası işiniz ile ilgili yeni düzenlemelere gidebilir, işinizi tekrar yoluna koymak için toplantılar yapabilirsiniz. Bugün sağlığınız ile ilgili tetkikler yaptırabilirsiniz.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili oldukça şanslı bir dönemdesiniz. İş düzeniniz ile ilgili bazı karışıklıklar, belirsizlikler olabilir. Kazançlarınızı yatırımlara çevirmek için çok çalışıyorsunuz.

Akrep:
Hayatınızla ilgili kararlarda mantığınızın mı duygularınızın mı  peşinden gitmeniz gerektiği konusunda ikilemler yaşayabilirsiniz. Orta yolu bulmaya çalışmanız faydalı olacaktır.

Yay:
Emlak işleri, eviniz, aileniz konusunda dış kaynak ile ilgili haberler bekliyor olabilirsiniz. Seçeneklerinizi iyi değerlendirmeniz ve uzun soluklu karar vermek için dikkatli olmalısınız.

Oğlak:
İkili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Finansal konularda kazançlarınız ve dış kaynaklar arasında dengeyi korumak için plan yapmanız gerekebilir.

Kova:
İkili ilişkilerinizde, ortaklıklarınızda denge, adalet, eşitlik gibi konular ön plana çıkıyor. Egonuz ve duygularınız bu konuda aynı noktada olmayabilir. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Balık:
Yaratıcılığınız dolunay öncesi oldukça yüksek. İşinizde yazılı ve sözlü iletişim oldukça önemli olabilir. Bilgilerin tutarlılığı ve doğruluğunu kontrol ederek hareket etmenizde fayda var.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova