21 Ağustos Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün gerçekleşen dolunay ile sözlü ve yazılı iletişiminiz artabilir. Arkadaşlarınız, dostlarınız ile bir araya gelebilir; yaratıcılığınızla birlikte güzel projelere imza atabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Emlak işleri, eviniz, aileniz konusunda yeni ay ile gündeme gelen konular dolunay ile sonuca varıyor olabilir. Kararlarınızı verirken yanılmamak için ay sonuna kadar beklemenizi tavsiye ederim.

İkizler: (21 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün dolunay ile birlikte değerleriniz, inançlarınız konularında fikirlerinizi yeniden değerlendireceğiniz bir gün olabilir. Aileniz, kardeşleriniz ile fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kazançlarınız ve dış kaynaklar ile ilgili konular dolunay ile birlikte aydınlanabilir. Öngörmediğiniz masraflar da çıkabileceği için dikkatli olmalı ve kontrollerinizi iyi yapmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İkili ilişkilerinizde bazı gerginlikler olabilir; konuların aydınlanması ile yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Aniden karar vereceğiniz kısa bir seyahat size oldukça keyif verebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Özellikle işiniz veya sağlığınızla ilgili konular endişelenmenize ve sürekli düşünmenize sebep oluyor olabilir. Kendinizi çok yormadan yeni düzenlemelere gitmeniz faydalı olacaktır.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yaratıcılığın, aşk ve eğlencenin gündeme geleceği bugün akşam saatlerinde arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çocuklarınız, sevdiğiniz ile romantik bir yemek yiyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eviniz ve kariyeriniz ile ilgili konular arasında kaldığınız konular dolunay ile birlikte aydınlanarak çözüme ulaşmanızı sağlayabilir. İş hayatınız ile ilgili konular daha ağır basabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün dolunayın etkisi ile alıp başınızı gitmek, farklı kültürler tanımak, farklı bir konuda yeni bir eğitime katılmak isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ay başından itibaren gündeminizde olan dış kaynaklar ve kendi kazançlarınız konuları bugünlerde sonuca ulaşabilir. Akşam saatlerinde yakın akrabalarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Evlilik, iş ortaklıkları gibi ikili ilişkileriniz ile ilgili gelgitler yaşıyorsanız bir karara varma sürecine girebilirsiniz. Değerlendirmelerinizi iyice yaptıktan sonra karar vermeniz yerinde olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sağlığınız, günlük koşuşturmanız ile ilgili konuları daha iyi değerlendirmelisiniz. Fedakarlık yaptığınız konular size ilerde sorun çıkartabilir. Kendinizi düşünerek karar vermenizi tavsiye ederim.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova