22 Ağustos Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün ilham gücünüz, yaratıcılığınız artıyor. Ev alım satım, evinizde dekorasyon değişikliği gibi konulara eşiniz ile birlikte eğilebilirsiniz. Finansal boyutu göz ardı etmemelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Arkadaşlarınızla olan iletişiminiz, onlara karşı empati gücünüz bugün oldukça kuvvetli. Birlikte ruhsal çalışmalar yapabilir, meditasyon gibi rahatlatıcı aktivitelerde bulunabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs – 21 Haziran)
Sezgilerinizin oldukça kuvvetli olduğu bir gün. Sosyal çevrenizi, dış kaynaklarınızı, yaratıcılığınızı, kendi gelirlerinizi aynı anda kullanmaya çalışarak koşulları zorluyor olabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kişisel gelişiminiz için eğitimler, uzak seyahatler istiyor olabilirsiniz. Eviniz, ilişkiniz, kariyeriniz gibi sorumluluklarınızı da göz önünde bulundurarak ruhunuzu besleyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İçgüdünüzün, duyarlılıklarınızın oldukça yüksek olduğu bugün, ruhsal konulara olan ilgiliniz artabilir. Bu alanda kendinizi geliştirmek için meditasyon gibi farklı şeyler deneyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşiniz, kardeşleriniz, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde iletişiminiz oldukça ılımlı, yoğun ve rahat olabilir. Ancak yanlış anlaşılmalara maruz kalmamak için dikkatli olmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kariyerinizde ilerlemek için yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü kullanarak planlar yapabilir, ekibinizle birlikte çalışabilirsiniz. Kendinizi feda etme eğiliminiz oldukça yüksek olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sanatsal yeteneğiniz, yaratıcılığınız ve sezgileriniz bugün oldukça yüksek olabilir. Çalıştığınız bir projeyi sıra dışı bakış açınızla tamamlayabilir; başkalarına aktarabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kazançlarınız dışında kaynaklarla farklı bir yatırımda bulunmak istiyor olabilirsiniz. İçgüdüleriniz size doğruyu gösterebilir ancak durumu aileniz ile paylaşmanız faydalı olacaktır. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün yakın akrabalarınız ile uyum, ahenk içerisinde vakitler geçirebilirsiniz. İlham gücünüz ve yaratıcılığınız ile yazma, çizme, konuşma sizin için bugün çok rahat ve akıcı olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Parasal konularda güvence arayışınız oldukça yüksek olmasına karşın daha gerçekçi davranmaya çalışmalısınız. Duygusal olarak daha rahat hissetmek için para harcamamaya dikkat etmelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün oldukça duygusal, naif, alıngan olabilirsiniz. Yardımseverlik ile fedakarlık arasında uçlarda davranabilirsiniz. Dünyayı görmek istediğiniz şekilde görmekten imtina etmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova