23 Ağustos Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Başak burcuna geçiş ile emek verdiğiniz konularda meyveleri toplayacağınız bir dönem başlıyor. Sabah itibariyle hayatınız hız kazanabilir. Akşam saatlerinde ikili ilişkilere dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Çalışma ortamınızda kendi ihtiyaçlarınız ve başkalarının ihtiyaçları konusunda kendi içinizde gerginlik yaşayabilirsiniz. Hizmet etme arzunuz ve enerjinizin oldukça kuvvetli olduğu bir gün.

İkizler: (21 Mayıs – 21 Haziran)
Aileniz ve eviniz için koşuşturacağınız, çaba sarf edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Akşam saatlerinde arkadaşlarınız ve sevdiğiniz arasında kalabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İletişim, eğitim, kısa seyahatlerin olacağı bir döneme giriyorsunuz. Kariyeriniz ile ilgili konularda duygularınızla hareket edebilirsiniz. İşinizde empati yeteneğinizi kullanabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bir yandan rahatlık, konfor, lüks, maddi güvencenin ön planda olduğu bir yandan da çalışmak, hizmet etmek, emeklerinizin karşılığını almak isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Paylaşmanın, fedakarlığın, çalışmanın ön plana geçeceği bir ay sizi bekliyor.  Bugün oldukça tutkulu, sezgilerinizin yüksek, ortak paylaşımların önemli olduğu bir gün olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün ikili ilişkilerinizde oldukça kırılgan, hassas bir tavır sergileyebilirsiniz. Uyumlu olmak adına aşırı fedakarlık yapabilirsiniz. İlham gücününüz ve sezgileriniz oldukça yüksek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kulüplerde, organizasyonlarda mükemmeliyetçi ve detaycı bir şekilde görev alacağınız; kendinizi adayacağınız bir ay başlıyor. İş ortamında hareketliliğin oldukça fazla olacağı bir gün.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizde hararetli bir çalışma ile parlayabileceğiniz bir dönem. Hayatın tadını çıkarmak ve eğlenmek isteyebileceğiniz bir gün. Sevdiğiniz ve arkadaşlarınız arasında kalabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eğitim ve yolculukların hız kazanacağı bir ay sizi bekliyor. Evinizde mutlu olmak isteyeceğiniz; aile ve yuvanın önemli olduğu bir gün. Kariyeriniz ve eviniz arasında kalabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Önümüzdeki bir ay ortak paylaşımlar, kazançlar konusunda sorumluluklarınız artabilir. Bugün yakın akrabalarınızla sohbet etmek, kısa seyahatler yapmaktan keyif alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerinizde hareketliliğin artacağı, ilişkiniz için faydalı olmak isteyeceğiniz bir ay olabilir. Bugün para kazanmak için çok çaba sarf edebilir, oldukça yorulabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova