24 Ağustos Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendinizi oldukça enerjik, mücadele gücünüzün yüksek olduğunu hissedebilirsiniz. Kendi istekleriniz, aileniz, ikili ilişkiler ve kariyeriniz ile bir yenilenme sürecine girebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşiniz, eğitimler, seyahatler, duygularınız için zorlu bir gün olabilir. Ancak sevdiğiniz yoksa biriyle tanışabilir, eskiden tanışıklığınız olan biri ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Eviniz ve aileniz ile ilgili konularda görüşmeler yapmak için uygun bir gün. Aile büyükleri ile bir araya gelerek konuşmalar yapılabilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Önümüzdeki günlerde konuşma, yazma, başkalarına kendinizi ifade etme konusunda oldukça başarılı olabilirsiniz. Evinizde, eşinizle konuşarak, birlikte köklü değişiklikler yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gelirlerinizi ve giderlerinizi kontrol altında tutmak isteyeceğiniz bir gün. Dış kaynaklar ile ilgili belirsizlikleri, yetkili kimselerle görüşerek, konuşarak rahatlayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Fiziksel ve zihinsel olarak kendinizi canlı hissedeceksiniz. İletişimde kendinizi çok güçlü hissedeceğiniz günler. Sunum, pazarlık gibi konuları bugünlerde rahatça halledebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşiniz, ortağınız ve diğer önemli ikili ilişkilerinizde duygusal iniş çıkışlar olabilir. Beklenmedik olaylara karşı ani ve fevri tepkiler vermekten kaçınmanız yararınıza olacaktır.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal çevrenizle iletişiminiz oldukça kuvvetleniyor. Yaz sezonunun bitişi ile arkadaşlarınızla görüşebilir, paylaşımlarda bulunabilir, organizasyonlarda ciddi görevler alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün işiniz ile ilgili konuları üstleriniz, otorite figürleri ile görüşmeniz için doğru bir gün olabilir. Kendinizi ifade ederken rahat hissedebilirsiniz. Başkalarını da dinlemelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eviniz, aileniz ile ilgili sıra dışı olaylar olabilir. Duygusal yoğunluğu ve güç savaşlarını hafifletmek için kendi kendinize vakit ayırabilirsiniz. Farklı konularda okumak iyi gelebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün kısa bir eğitime katılmak, beyin fırtınası yapmak, araştırmak, yazmak, çizmek için oldukça uygun bir gün olabilir. Farklı kaynaklar yaratmak için iletişime geçebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Eşiniz veya iş ortağınız ile maddi konularda anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bu olağanüstü durumu krize çevirmeden, sakin bir şekilde karşılıklı iletişim kurmanız yararınıza olacaktır.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova