25 Ağustos Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Pazar sabahında kendinizi oldukça enerjik ve aktif hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde gerginliklerden kaçının. Akşam saatlerinde eşiniz, ebeveynleriniz ile hoş sohbetler yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah saatlerinde yakın akrabalarınız ile gerginlikler, seyahatlerde aksaklıklar, iletişimde yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinin olumlu etkisini hissedeceksiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Arkadaşlarınızla maddi konularda gerginlik potansiyeli taşıyan sabah saatlerinde olayları akışına bırakmalısınız. Öğleden sonradan itibaren aile fertleri ile iletişiminiz güçlenebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyeriniz ile ilgili birçok şeyi halletmek için oldukça enerjiksiniz. Ancak mücadeleniz öğle saatlerinde işe yaramayabilir. Öğleden sonradan itibaren iletişiminizi hızlandırabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün canlı, atak gibi görünseniz de içinizde huzursuz olabilirsiniz. Öğleden itibaren zihninizi maddi açıdan kendinizi güçlendirmeye yönlendirerek günden keyif alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah ortak paylaşımlar için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek sizin için önemli olacak. Ancak sakin kalarak akşam saatlerinde daha ılımlı görüşmeler yapabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün ikili ilişkilerde hareketlenme olabilir; beklenmedik haberler alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda tartışmamaya özen gösterin. Akşam dostlarınızla plan yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün çalışma ortamınız, düzeniniz ile ilgili cesur, sıra dışı değişiklikler yapmak için oldukça hevesli olabilirsiniz. Sonuca ulaşmak zor olabilir. Romantik bir akşam sizi bekliyor.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün sabah saatlerini beyin fırtınası, yeni fikirlerinizi ortaya çıkarmak, yaratıcı işler için kullanabilirsiniz. İşiniz ile ilgili konularda iletişiminiz oldukça kuvvetli olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün ailenizle, evinizle ilgili beklentileriniz sebebi ile ikili ilişkilerinizde çatışmalar yaşayabilirsiniz. Akşam eğlenmek, hayatın tadını çıkarmak için ılımlı bir hava olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah saatlerinde özellikle yakın akrabalarınız ve kardeşlerinizle tartışmalardan kaçınmalısınız. Öğleden sonra fikirlerinizi daha kolay aktarabilir; akşam evinizde keyiflenebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkilerde maddi konular gergin anlar yaşatabilir. Seyahat, eğlence, çocuklar gibi konularda konuşmalarınızı akşam saatlerine bırakmanız;empati ile yaklaşmanız faydalı olacaktır. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova