26 Ağustos Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah gelirleriniz ile ilgili kısıtlanmış hissedebilir; öğleden sonra işiniz ile ilgili güçlü kişilerden destek haberi alabilirsiniz. Gün boyunca yanlış anlaşılma ihtimali oldukça yüksek.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerde karşı tarafın sizi sınırladığını düşünebilirsiniz. Öğleden sonra hayatı anlamak, değiştirmek isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla gerginliklerden uzak durmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Sabah saatlerinde işiniz ile sorumluluk hissi sizi zorlayabilir. Sonrasında dış gelir kaynakları sizi destekleyebilir, rahatlayabilirsiniz. Akşam sevdiklerinizle ani çatışmalara dikkat.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün grup çalışmalarına, toplum yararına yapmak istediğiniz işlere set konuluyor gibi hissedebilirsiniz. Öğleden itibaren eşinizden, ortağınızdan alacağınız destek ile güçlenebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gün boyunca gelirleriniz ile ilgili konularda yanlış anlaşmalar olabilir ancak öğleden sonra kariyerinizde ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Seyahatler ile ilgili ani değişiklikler olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Hayatı gezerek öğrenmek isteğinize karşın disipline eğitime yönlendirildiğinizi hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde iletişimde yanlış anlaşılmalara oldukça açık bir gün olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün ortak paylaşımlar ile ilgili kısıtlanabilirsiniz. İş ortamınızda bazı sırlar, saklanan olaylar ortaya çıkabilir.  Akşam saatlerinde ailenizle ilişkilerinizde ani çatışmalara dikkat.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bu sabah duygularınız karşınızdaki kişiye göre değişkenlik gösterebilir; sınırlandırılmış hissedebilirsiniz.
Arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir; özen göstermelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün işiniz ile ilgili bonus, yıllık prim gibi konularda haberler alabilirsiniz. Ailevi konularda aşırı fedakarlık göstererek hayatınızdaki diğer konularda ödün verme potansiyeli var.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün yazma, konuşma gibi iletişim becerileriniz ve ilham gücünüz oldukça yüksek olabilir. Sabah kendinizi ifade edemiyor gibi hissetseniz de, öğleden sonrayı iyi değerlendirmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz aileniz ile ilgili kararlarınızın önüne çıkabilir. Parasal konularda belirsizlikler gün boyunca zorlasa da öğleden sonra çalışma ortamınızda üstlerinizden destek alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün eşinizle, ortağınızla görüşmelerinizde, konuşmalarınızda yanlış anlaşılmalar olduğunu görebilirsiniz. Çocuklarınızın ya da kardeşlerinizin desteği ile konuyu çözümleyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova