27 Ağustos Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Gün boyunca keyif, huzur arayışı olabilir. Öğle saatlerinde gerçekçi ve sağlam planlanmış projelerle ileriye yönelik adımlar atmanız mümkün. İdealist davranmak için uygun bir gün değil!

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün arkadaşlarınıza karşı aşırı özverili, hoşgörülü davranabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yaratıcı fikirler ortaya koyabileceğiniz öğle saatlerinde gerçekçi olmaya çalışmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Aileniz ile ilgili düşünceleriniz kariyeriniz ile ilgili karar almanızı zorlaştırabilir. Öğle saatlerinde daha mantıklı kararlar alabilirsiniz. Akşam sevdiğiniz ile gerginliklere dikkat.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sürekli hareket ve çalışma halinde olacağınız; ruhsallık, mistisizm gibi konuların ilginizi 
çekeceği; seyahat ve eğitimler için uygun bir gün olabilir. Aile içi çatışmalardan kaçının.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konular ile ilgili birçok bilgi, haber alabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramamak için planlarınızı yaparken gerçekçi olmalısınız. Kardeşleriniz ile ufak tartışmalarınız olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün eşiniz, iş ortağınız ve diğer ikili ilişkilerinizde iletişimde dikkatli olmanızda fayda var. Yanlış anlaşılmalar, yanılgılara açık olabilirsiniz. Beklenmedik masraflar çıkabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün işinizi ile ilgili konularda kendinize stres yaparak kendinizi yorabilirsiniz. Daha önce konuşulmamış konular ortaya çıkabilir. Maddi konularda gerçekçi olmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün ekip çalışmalarında yer almak, birlikte beyin fırtınalarında bulunmak için oldukça uygun bir gün. Bu konularda daha ayakları yere basan sonuçlar için birkaç gün daha beklemelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Bugün işiniz ile ilgili konularda rahat, pratik, dengeli olmaya çalışsanız da duygusal açıdan dengeli bir gün olmayabilir. Kariyerinizin ileri adımları ile ilgili gerçekçi olmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eviniz ve işiniz ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Kardeşlerinizden alacağınız haberler sizi yanıltmasın. Mantık çerçevesinde değerlendirmeli, aşırı tepkilerden kaçınmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Evinizde keyif ve konfor arayışı içerisinde olacağınız bir gün olabilir; ancak maddi konularda dengesizlikler sizi yanıltmasın. Kariyerinizde yeni finansal sorumluluklar alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün eşiniz, ortağınız ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Uygulanabilir sonuçlar elde etmek istiyorsanız öğle saatlerini tercih edin. Maddi açıdan olumlu sürprizler olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova