28 Ağustos Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Gün boyunca duygularınız oldukça karışık ve dengesiz olabilir. Yaratıcılığınız ve kendinizi ifade etmek arzusu ile hareket edip üstleriniz ile gerginliklerden kaçınmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün eviniz ile ilgili maddi konularda kararlar almak zorunda kalabilir ve karışık duygular içinde olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı paraya dökmek için çok çalışacağınız bir gün olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Aileniz ve gelirleri konusunda alacağınız haberler olabilir. Yaratıcı grup çalışmalarında bulunabilirsiniz. Sürpriz kısa seyahatler planlanabilir, yeni eğitimlere katılabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yurtdışı bağlantıları, uzak yolculuklar, eğitimler konularında karmaşalar yaşayabilirsiniz. Parasal konularda yeni kararlar almak, mevcut projelerde harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Son zamanlarda maddi konularda dalgalanmalar yaşıyor olmanız sizi bu konuya daha fazla eğilmeye yönlendirecektir. İş ortamında da bu konular gündeminizi oluşturabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşiniz, iş ortağınızla iletişiminizde gerginlikler, yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Finansal konularda sürpriz gelişmeler olabilir. Kariyeriniz konusunda duygularınız karışık olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün iş yerinizde kararsızlıklar yaşayabilir; yurtdışı bağlantılı işlerde iletişim kopuklukları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sürprizler ile karşılaşabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyeriniz ile ilgili konularda harekete geçmek için fırsatlar çıkabilir. Çalışma ortamınızda sürprizler olabilir. Arkadaşlarınızla iletişimde yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İkili ilişkilerinizde duygusal çalkantılar yaşayabilirsiniz. Eviniz, aileniz ile ilgili belirsizlikler olabilir. Yeni bir eğitim, uzun yolculuk, yurtdışı bağlantılı işler için yeni adımlar atabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Organizasyonlarda sorumluluklar alabilirsiniz ancak iletişimde karışıklıklar çıkabilir. Kendi kazançlarınız dışındaki maddi kaynakları yönetmek konusunda oldukça başarılı olabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İlişkinizi resmiyete dökmeye karar verebilir; uzun zamandır görüştüğünüz bir iş ortaklığı için harekete geçebilirsiniz. Gergin davranışlardan kaçınmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Eviniz ve ilişkinizi ilgilendiren maddi konularda sürprizler ortaya çıkabilir. Tartışmalardan uzak durmanız yararlı olur. İş yerinizde yeni projelere adım atabilir; yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova