29 Ağustos Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün zihinsel aktiviteler, okumak, öğrenmek, konuşmak, yazmak, iletişim sizin için önemli olabilir. Gün boyunca ikili ilişkilerdeki olumlu hava ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Para kazanmak ve harcamaktan mutluluk duyacaksınız. Özellikle çalışma ortamınızın huzur veren, güvenli bir yer olması için çaba sarf edebilirsiniz. Sonuca ulaşmak bugün çok mümkün değil.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Bugün kararsız, sabırsız ve oldukça duygusal olabilirsiniz. Tepkilerinizi hem mantık hem de duygusal anlamda değerlendirerek vermelisiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Gün boyunca kendinizi kırılgan, hassas ve değişken duygular içinde hissedebilirsiniz. Ailenize olan düşkünlüğünüz ile fedakarlıklarda bulunabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün grup çalışmaları, organizasyonlar, kulüplerde entelektüel paylaşımlarda bulunmaktan keyif alabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile hoş sohbetlerde bulunabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Hem kariyeriniz hem de maddi konular söz konusu olduğunda duygularınıza güvenmelisiniz. Bugün karar vermek mümkün olmasa da bu konularda görüşmelerinizi devam ettirmenizde fayda var.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yeni şeyler öğrenmek, uzak yolculuklar ve değişik kültürleri tanımak bugün size büyük keyif verebilir. Kabullenme, bilinçaltı, meditasyon, spritüel deneyimler gibi yenilikler olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün oldukça gizemli, duygusal, sezgisel bir yapıda olabilir; sevdiklerinize karşı ve kariyeriniz için aşırı fedakarlık gösterebilirsiniz. Ortak paylaşımlarınızda dalgalanmalar olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün ikili ilişkilerinizde denge ve uyum ön planda olabilir. Eşiniz ve ortağınız ile keyifli bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili köklü değişiklikler belirebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün işinizi düzene sokmak için birçok yaratıcı fikriniz olabilir. İş arkadaşlarınız ve çalışanlarınızla uyumlu olma çabası da olabilir. Organizasyon ve kulüplerde sorumluluklar alabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Dış kaynaklar kullanarak, yabancı ortaklık veya yeni bilgiler gerektiren bir projede sorumluluk alabilirsiniz. Ilımlı tavrınızı kardeşlerinizle iletişimde de kullanmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Ailenizle aranızda muhtemel gerginlikler ortak paylaşımların gündeme gelmesi ile iyileşebilir. Aileniz ve evinizde konforlu, mutlu ve huzurlu olmak sizin için büyük önem taşıyabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova