30 Ağustos Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün sonuç almak istediğimiz konular ile öğleden sonra ilgilenmeniz daha uygun olacaktır. Gün boyunca aileniz, eviniz ve kaynakları konularında olgunlukla, sorumlu davranmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Öğleden sonradan itibaren kendinizi ifade etmek kolay olacak. Akıcı bir şekilde yazabilir, konuşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde karşınızdakine daha sorumlulukla yaklaşmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Kariyeriniz ile ilgili konularda yaratıcılığınız oldukça yüksek olacak. İşiniz ile ilgili sorumluluklarınızın bilinci ile çalışabilirsiniz. Beklenmedik bir kaynaktan para haberi gelebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün iletişim, ikna gücünüz, kendinizi ifade etme ve ortaya koyma potansiyeliniz oldukça yüksek. Aileniz ve kariyeriniz ile ilgili olumlu sürpriz gelişmeler olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün kendinizi enerjik ve de duygusal olarak hassas ve kırılgan hissedebilirsiniz. İlham gücünüz, sezgileriniz oldukça kuvvetli olabilir. Yaratıcılığınızı olumlu yönde kullanmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İkili ilişkiler ile ilgili konularda fazlasıyla iyimser olabileceğiniz bir gün. Topluma yararlı işler yapmak isteyebilir; yakın arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün öğleden sonra saatlerinde kariyeriniz ile ilgili güzel bir gelişme haberi alabilirsiniz. Ayrıca işinizde, iş tanımınızda ve finansal sorumluluklarınızda da değişiklikler olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün sanatsal yeteneğiniz ve öğrenme arzunuz oldukça kuvvetli olabilir. Kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde davranarak aşırı risk almaktan kaçınmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün iletişiminiz oldukça kuvvetli. İşiniz ile ilgili ek gelirler ve yan haklar için üstleriniz ile görüşmek uygun olabilir. Geleceğinizi görüşmek için talep etmekten çekinmemelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün ilham ve sezgileriniz ile hareket edebilirsiniz. Aile, geleneksel değerler, kardeşler önem kazanabilir. Sevdiğinize karşı şefkatli, koruyucu ve oldukça fedakar davranabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Başkalarına hizmet etmekten mutlu olabileceğiniz bir gün. Çalışma ortamınızda, iş arkadaşlarınıza karşı duygusal yaklaşabilir, fedakarca davranabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Çocuk sahibi olmak, çocuklarla vakit geçirmek, hayatın tadını çıkarmak, eğlenmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Sonuca varacak işlerinizi erteleyerek biraz eğlenmeniz faydalı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova