7 Ağustos Burç Yorumları

Koç:
Bugün gerçekleşecek yeni ay aşk hayatınızı hareketlendirecek! Hiç beklemediğiniz bir anda yeni bir aşk kapınızı çalabilir; sevgiliniz-eşiniz ile unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

Boğa:
Yeni ay, ailenizle evinizde neşeli, eğlenceli bir bayram geçireceğinizi müjdeliyor. Bugünü yeni bir şeylere başlamak yerine elinizdekileri tamamlamak için kullanmanız faydalı olacaktır.

İkizler:
Bugün akrabalarınızdan veya yakın çevrenizden gelecek haberler ile sevinebilir, hep beraber keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. İletişim, satış gibi konularda parlayacağınız bir gün.

Yengeç:
Finansal konularda güçleneceğiniz, adeta parlayacağınız bir gün! Gelirleriniz ile ilgili beklediğiniz artışı gerçekleştirecek haberi alabilir veya adımı atabilirsiniz.

Aslan:
Bugün kendinizi yenilemeye adım atmak için harika bir fırsat sunuyor! Kişisel gelişiminiz ve değişiminiz için kararlar alabilir; düşüncelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Başak:
Manevi anlamda kendinizi yenileyebileceğiniz, ruhsal konulara yöneleceğiniz bir gün. Bilinçaltı ve şifa çalışmaları ile kendinizi yeniden doğmuş hissedebilirsiniz.

Terazi:
Yeni organizasyonlarda görev alabilir, kulüplere katılabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışabilir, mevcut arkadaş gruplarında keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Akrep:
Kariyerinizde beklemediğiniz bir fırsat kapınızı çalabilir! Bugüne kadar yaptığınız çalışmaların meyvelerini toplamaya hazır olun.

Yay:
Uluslararası bir projeye liderlik edebilir, yeni bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Sevdiklerinizle uzak bir yolculuğa çıkmayı düşünüyorsanız bu günleri iyi değerlendirin.

Oğlak:
Kredi, miras, sigorta gibi konularda beklenmediğiniz bir gelir ortaya çıkabilir. Bir ortaklık görüşmeniz var ise maddi açıdan garantiniz bugünlerde gelebilir.

Kova:
Evlilik kararı ile yeni bir adım atabilir, evlilik teklifi alabilirsiniz. Eşiniz ile keyifli ve unutulmaz bir gün olabilir. İlerde hatırlamak için bugünü bir kenara not etmekte fayda var. 

Balık:

Çalışma ortamında sizin yıldızınızı parlatacak yenilikler kapıda! Bu değişimin içinde yer almanız faydanıza olacaktır. Fırsatları iyi değerlendirin.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova