9 Ağustos Burç Yorumları

Koç:
Günlük düzeninizin planlı olması size huzur veriyor. Öğleden sonra aileniz ve eviniz ile ilgili konularda korumacı ve güdüsel davranabilirsiniz. Akşam ise aşk ve sevgi dolu geçecek.

Boğa:
Sabah yaratıcılığınızı düzenli bir şekilde ortaya koyabilir; öğleden sonra daha cesur adımlar atabilirsiniz. Akşam saatlerini sevdiklerinize ve çocuklarınıza ayırmanız keyifli olacaktır.

İkizler:
Evinizi düzenlemek için vakit ayıracağınız, para harcamaktan çekinmeyeceğiniz bir gün. Akşam saatlerinde evinizde ailenizle birlikte huzurlu hissedebilirsiniz.

Yengeç:
Kendinizi ifade etme arzusu içindesiniz. Konuşmak, öğrenmek ve öğrendiklerinizi aktarmak size keyif veriyor. Sevdiklerinizle spontan programlar yaparak kısa seyahatlere çıkabilirsiniz.

Aslan:
Kendinizi güvende hissedebilmek için maddi anlamda kuvvetli olmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Sanatsal objelere yatırım yaparak kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz bir gün.

Başak:
Güzellikleri ve sevgiyi hoş bir şekilde dile getiriyorsunuz. Uyumlu tavırlarınızla farklı kişilerle tanışıp, arkadaş gruplarına liderlik edebilirsiniz. İkna gücünüz oldukça yüksek.

Terazi:
Kariyerinizde güç sahibi olmak için fikirlerinizi cesurca savunabileceğiniz bir gündesiniz. Güzel bir gelecek adına bugünü feda etmekten kaçının. Meditasyon rahatlatabilir.

Akrep:
Seyahatle, dini yöneliş ve öğrenim ile hayatınıza anlam katmayı hedefliyorsunuz. Kalabalıklar içinde kendinizi mutlu ve güvende hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek için güzel bir gün.

Yay:
İş yaşamınızda uyumlu ilişkiler içindesiniz. Kariyerinizde başarılarınızın tanınması ve ödüllendirilmesi sizin için önem kazanıyor. Mükemmelliyetçilik getirebilir.

Oğlak:
İkili ilişkilerinizde bağımsız olmayı arzuladığınız hissedebilirsiniz. Maceracı ruhunuz sizi seyahatlere, yeni eğitimlere katılmak üzere planlar yapmaya yönlendirebilir.

Kova:
Yeni gelirleri adeta çekiyorsunuz. İnandığınız konular için çalışma arkadaşlarınız ile ya çalışma arkadaşlarınıza karşı savaşabilirsiniz. Kendinizi fazla yormayın.

Balık:

İkili ilişkilerde uyum içerisinde olacağınız; aynı zamanda da rekabetten zevk duyacağınız bir gün. İçinizde kendinizi özgürce ve yaratıcı biçimde ifade etme isteği var.  

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova