1 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Günün ilk saatlerinde ikili ilişkilerinizde kendinizi kolayca feda etme eğilimi gösterebilirsiniz. Olayları akışına bırakmak faydalı olacaktır. Kendinizi ifade etme yeteneğiniz yüksek.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün akrabalarınızla, kardeşlerinizle birlikte geçirebilirsiniz. Başladığınız işlerin sonlandıramayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizle ilgili kendi içinizde çelişkiler yaşayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Bekar iseniz hazır olmadığınız bir ilişkiye atlama ihtimaliniz oldukça yüksek. Bugün adım atacağınız girişimlerin sonuca varmama ihtimali ile hareket etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün sezgileriniz kuvvetli, duygularınız yoğun. Sevdiklerinize karşı şefkat dolusunuz. Kısa seyahatler yapmak iyi gelebilir. İkili ilişkilerde güçlü olma arzunuzu frenlemelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Duygularınızı oldukça yoğun yaşayacağınız bir gün. Ailedeki kadınlar ile ilgili gerginlik, fedakarlıklar söz konusu olabilir. İşinize tutku ile bağlısınız ancak bugün akışta kalmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Toplum yararına hizmet etmekten, organizasyonlarda görev almaktan keyif alacağınız bir gün. Yeni hedefler koymak yerine mevcut işleri yoluna koyabilirsiniz. Risk almaktan çekinmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Annenizle yapacağınız görüşmelere kariyer hayatınızı etkileyebilir. Ancak kararlar almak için beklemelisiniz. Ailenize karşı aşırı fedakar davranabilirsiniz. Olayları oluruna bırakmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Yeni şeyler öğrenmek, uzak yolculuklar yapmaktan mutluluk duyacağınız bir gün. Felsefe, inanç gibi konularda araştırmalar yapabilir aktarabilirsiniz. İkna kabiliyetiniz oldukça yüksek.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sezgilerinizin, içgüdülerinizin oldukça yüksek olduğu bir gün. Maddi gelirleriniz yoluyla güç kazanma eğilimi olabilir. Ailenizin kaynakları ile ilgili kararlar almak için beklemelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Duygusal güvenin, sevginin önemli olduğu bir gün. Duygusal olarak kırılganlık, alınganlık gösterebilirsiniz. Kendinizi kanıtlama, toplumda öne çıkma isteğinizi kontrol altında tutmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Duygusal ve fiziksel olarak hassas ve değişken olabilirsiniz. Başkalarına hizmet etmek size mutluluk kaynağı olabilir. Ortak paylaşımlar yoluyla kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Çocuklarınızla ve sevdiğinizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerde uyumlu ilişkiler kurmak önemli olacaktır. Organizasyonlarda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova