10 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün sezgileriniz kuvvetli. Öğleden önce saatlerde aileniz emlaklarında,  gelir dışı kaynaklarında gelişmeler olabilir. Öğle saatlerinde bir aile büyüğünüzden destek alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Karşınızdakilerden duygusal olarak çok etkileniyorsunuz. İkili ilişkilerinizde evlilik, sözleşme gibi ciddi adımlar atabilirsiniz. İşiniz ile ilgili yoğun görüşmeler içerisindesiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
İşiniz ve sağlığınız hayatınızda ciddiyetle ele alıyorsunuz. Gelirleriniz ile ilgili görüşmeleri, pazarlıkları sabah saatlerinde tamamlamalısınız. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir dönem.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Evinizde değişiklikler, ailenizde yenilikler ile ilgili görüşmeler için sabah saatlerini değerlendirmelisiniz. Çocuklar veya riskleriniz için bir aile büyüğünden destek alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün kendinizden önce ailenizi düşünerek ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi ihmal edebilir, fedakârlık yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde maddi konularda aile büyüklerinden destek var.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün maddi konularda haberler alabileceğiniz gibi arkadaşlarınız ile kısa seyahatlere çıkma durumunuz da olabilir. Sabah saatlerinde kendinizi kanıtlamak, ifade etmek isteyebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Oldukça diplomatik bir tavır içerisindesiniz. İnsanlar üzerinde etkileyici bir tarzınız var. Kariyeriniz ve finansal koşulları iyileştirmek için sabah saatlerini değerlendirmelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Ele aldığınız bütün konuları sorumluluk bilinci ile yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Sırlar, ruhsal konular merak konusu ya da gündem konusu olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Esrarengiz konuları öğrenmeyi istiyorsunuz. Başkalarının kaynaklarından faydalanma sigorta, kredi ve miras söz konusu olabilir. Arkadaşlarınız ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sabah saatlerinde eşiniz, arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Uluslararası işler ve eğitim konularında oldukça şanslısınız. Kararlarınızı öğleden sonraya bırakmayın.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşiniz, kariyerinizin gelişimi konusunda oldukça şanslı ve ilerlemeye açık bir dönemdesiniz. Bu konuda sezgilerinize güvenerek, sorumluluklarınızı yerine getirerek hareket etmelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Risk almaya meyilli bir günde olduğunuzun bilinci ile hareket etmelisiniz. Kredi, miras, sigorta, borç gibi konularda haber alabilir; ortağınız veya eşiniz tarafından desteklenebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova