11 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerine daha iyimser daha ufkunuz açık başlıyorsunuz. Öğlene doğru tutkulu, sahiplenici bir yapı sergileyebilirsiniz. Kararlarınızı öğleden sonra saatlerine bırakmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerinizde uyumlu, etkileyici, ılımlı bir döneme giriyorsunuz. Öğlen arkadaşlarınızla kararsızlıklar olabilir. Gece evinizde oldukça enerjiksiniz, işlerinizi yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
İş ortamınızda huzur, güven, denge sizin için oldukça önem taşıyacak. Bunları sağlamak için yapabileceklerinizi öğleden sonra düşünebilir, akşam hayata geçirme planları yapabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yaklaşık bir aylık bu yeni dönemde yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Aşk, eğlence, hobiler, çocuklar, hayatın tadını çıkarma gündeminizi oluşturuyor. Aile içi iletişiminiz oldukça yoğun.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yuvanızda, ailenizle huzur ve uyum sizin için son derece önemli. Yakın akrabalarınızla iletişiminizin oldukça yoğun. Akşam saatlerinde aile büyük, erkek fertleri ile karmaşalar olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün aileniz ve keyfiniz için ile daha iyimser, uyumlu bir tavır sergileyebilirsiniz. Entelektüel paylaşımlarda bulunmak size keyif verecek. Bir kitap alıp son yaz tatiline çıkabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Endişelerinizden arınmak için güzel bir gün. Kendinizi rahatlatmak için mutlaka vakit ayırmalısınız. İletişim gücünüz oldukça kuvvetli. Maddi konularda şanslı bir döneme giriyorsunuz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün dış görünümünüze zaman ayırmalısınız; güzelliğiniz, etkileyiciliğe dönüşebilir. Maddi açıdan kendinizi zorlamamalısınız. Gece işiniz ile ilgili kendinizi daha cesur hissedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Empati ile hareket ederek aşırı fedakarlık gösterebileceğiniz bir gün. Öğleden sonra arkadaşlarınızla fikir alış verişlerinde bulunabilirsiniz. Akşam seyahate çıkmak isteyebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Organizasyon, kulüp, gruplarda tutkuyla çalışabilir, sahiplenici bir tavır sergileyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili verilmesi gereken kararları öğleden sonraya bırakmanız iyi olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşinizde maddi manevi tatmin arıyorsunuz. Adımlarınızı tartarak atmanız sonucu kalıcı çözümlere ulaşabilirsiniz. İkili ilişkilerde adım atmak için bu akşam cesur hissedebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün çocuklarınız, hobileriniz, veya tatil gibi bir konuda beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Hukuki, toplumsal konularda ve sanata karşı duyarlı bir davranış içinde olabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem