12 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Yeni şeyler öğrenmek, yolculuklar yapmak ve yeni kültürleri tanımak istiyorsunuz. Sabah saatlerinde sürpriz gelişmeler olabilir. Öğleden sonra otorite figürleri ile çatışmaktan kaçının.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Miras, kredi, sigorta, borç gibi konularda genişleme, özgürleşme arzusu içindesiniz. Toplum yararına bir şeyler yapmak istiyor, bu konuda kendinizi huzursuz hissediyor olabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
İkili ilişkilerinizde iyimser, ılımlı, hoşgörülü, özgürlüğünüze aşırı düşkün olabilirsiniz. Sabah saatlerinde arkadaşlarınız ve ortağınız/eşiniz ile ani bir seyahate karar verebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün işinizle ilgili olumlu bir ruh hali içindesiniz. Sabah saatlerinde kariyerinizde gelişim adına sürpriz olaylar olabilir. Öğleden sonra yakınlarınız ile ego çatışmalarından kaçının.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yaratıcılığınız oldukça yüksek. Fikirlerinizi hayata geçirmek için gerekli enerjiyi kendinizde bulabilirsiniz. Para ile ilgili önemli kişilerle görüşmeleri öğleden sonraya bırakmayın.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün aileniz ve evinizden özgürleşme, gelişme, yeni girişimlerde bulunma isteği içindesiniz. Ortak gelirleriniz hakkında abi olaylar olabilir. Duygularınız ve mantığınız çekişebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yakın çevre ve kardeşlerinizle duygusal ve entelektüel paylaşımlardan hoşlanıyorsunuz. Eşiniz, ortağınızı ilgilendiren konularda ani olaylar olabilir. Kendi kendinizde çatışabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Finansal konular, gelirleriniz bugün gündeminizin ana maddesi. İşinizi de içeren konular ile ilgili beklenmedik olaylar olabilir. Toplumsal olaylara karşı idealist bir tavır sergileyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Uluslararası seyahatler, yeni kültürler keşfetmek hayatınızda büyük rol alabilir. Ani seyahatler çıkabilir. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili otorite figürleri ile çekişmeler olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ailenizle, eviniz ile ilgili bilmediğiniz konular-sırlar bugün ortaya çıkarak sizi şaşırtabilir. Öğleden sonra yaradılışınıza aykırı istekleriniz kendi içinizde çekişmeler yaratabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal organizasyonlar ile toplum yararına çalışmalarda bulunmak size keyif verecektir. Sabah sürpriz bir seyahat çıkabilir. Öğleden sonra dış kaynaklar ile ilgili çatışmalar olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili uluslararası fırsatlar-seyahatler çıkabilir; farklı milletlerden şirketler, kişiler ile çalışma fırsatları olabilir. Sabah ani finansal giriş çıkışları olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova