13 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Öğleye doğru ikili ilişkiler, emlak işleriniz, kariyeriniz ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Sonra keyif, lüks için alışveriş yapabilirsiniz. Oldukça romantik bir akşam bekliyor.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinizde gizlenen bir haber ortaya çıkabilir. İkili ilişkilerde dengeli, ılımlı bir tavır sergileyebilir, arabuluculuk yapabilirsiniz. Akşam sevdiğiniz ile aşk tazeleyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Sabah saatlerinde eşiniz ve ortağınız ile ortak karara varamayabilirsiniz. Dış kaynaklar, organizasyonlar ve riskleriniz ile ilgili ani gelişmeler olabilir. Yaratıcı bir gününüzdesiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aileniz, eviniz, kariyerinizi etkileyecek gelişmeler olabilir. Uluslararası konularda risk almaya fazla meyilli olabilirsiniz. Hayatınız ya da hayallerinizin aşkı kapınızı çalabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz ile ilgili uluslararası, hukuki, seyahat ve iletişim içeren konularda sürprizlere açık olun. Eviniz ve ailenizin dış kaynakları ile ilgili konularda olumlu gelişmeler olabilir.  

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah evinizle ilgili konularda bir karara varmanız zor olabilir. Duygularınızı oldukça rahat ifade edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Eşiniz ile empati kurmanız kolay olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün eşinizle, ailenizle kariyerinizde sizi ileri götürebilecek orijinal fikirler bulabilirsiniz. Evinizde keyif ve lüks için para harcayabilir; sağlığınız için yatırım yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Yaratıcılığınızın oldukça yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Çocuklarınız, hobileriniz gündeminizde büyük yer kaplıyor. İşiniz ile ilgili yurtdışı bağlantılı ani haberler alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün gelirleriniz, riskleriniz ve gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Ruhsal çalışmalar, meditasyon gibi rahatlama yöntemlerinden keyif alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eşiniz, işiniz ve sizi derinden ilgilendiren sürpriz konular gündeme gelebilir. Arkadaş ortamlarında, sosyal organizasyonlarda romantik bir gece geçirebilir; aşk haberi alabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi konular, kariyeriniz ve iletişim bugün çok yoğun olabilir. Sanatsal ve yaratıcılık gerektiren işlerde başarı yakalayabilirsiniz. İş yerinizde etkileyiciliğiniz oldukça yüksek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Arkadaşlarınızdan gelecek bir haber ile eğlenmek, hayattan keyif almak adına gelirleriniz ve diğer kaynaklarınızı değerlendirebilirsiniz. Yabancı biri ile romantik anlar yaşamanız mümkün.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova