14 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Tüm gün boyunca gergin etkiler altında hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde özellikle ikili ilişkilerde gergin konuşmamalara girmemekte fayda var. Geceyi oldukça romantik geçirebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Eşiniz ile oldukça uyumlu, dengeli bir ilişki içinde olabilirsiniz. İşiniz ile ilgili görüşmelerinizde yıkıcı olmaktan kaçınınız. Akşam arkadaşlarınızla keyifli birliktelik olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Bugün işiniz ve kariyerinizde oldukça yaratıcı ve şanslısınız. Yeteneklerinizi paylaşabileceğiniz ve gösterebileceğiniz durumlar çıkabilir. Kardeşleriniz ile gerginliklerden sakınmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aileniz, eşiniz, ortağınız ile iletişiminiz oldukça gergin olabilir. Çocuklarınızla empati kurmanın kolay ve keyifli  olacağı bugünde bekar iseniz harika bir aşk da kapınızı çalabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Enerjinizi spor ve fiziksel aktivitelere yöneltmelisiniz. Yakın akraba ve kardeşler ile iş konusunda gerginlikler olabilir. Ailenizin dış kaynakları ile ilgili güzel gelişmeler olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Yakın akrabalarınız ve eşiniz ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Maddi konularda çocuklarınızla aranızda gergin konuşmalar geçebilir. Duygularınızı kolaylıkla ifade edebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugüne kadar fedakarlıklar ile yaptığınız çalışmalar sonuç veriyor. Çalışmalarınızın maddi açıdan da meyvelerini toplamaya başlıyorsunuz. Ailenize karşı fevri tavırlardan sakınmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyeriniz ile ilgili konularda hem yaratıcısınız hem de sıra dışı eylemlerde bulunabilirsiniz. İçinizdeki sanatçı ruhu da ortaya çıkarabileceğiniz aktivitelerde bulunmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah saatlerinde parasal konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili dikkatli olmalısınız. Akşam saatlerinde evinizde keyif yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugüne evinizde gergin konuşmalar ile başlayabilirsiniz. Aileniz ile iletişiminize özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kendi içinizde yaşadığınız çatışmalar gelişiminize engel olabilir. Sakinliğinizi korumalısınız. Kariyerinizde gelişim ve gelirlerinizde artışı bir arada sağlayabileceğiniz bir gün.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Maddi konularda arkadaşlarınız ile gerginlikler yaşayabileceğiniz bir gün. İlham gücünüz oldukça yüksek. Uzak seyahatler düşünebilirsiniz. Para kazanmak için çok enerji sarf edebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova