15 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah kararsızlık çekebilirsiniz. Grup çalışmaları, organizasyonlar içinde mutlu olabilir, işinizde dengeyi sağlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkilerde gerginlik yaşayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İdealleriniz ve hayatın zevkleri arasında hassas dengeyi kurabileceğiniz bir sabah. Öğleden sonradan itibaren toplumun duygularına tercüman olabileceğiniz bir iş yapmak isteyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Bugün uluslararası sivil toplum kuruluşları ya da ideallerinizi ortaya koyabileceğiniz bir görev alabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde akşam saatlerinde dikkatli olmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah ikili ilişkileriniz ve yakın akrabalarınızla dengeli ilişkiler içindesiniz. Dünyevi zevkleriniz için finansallarınızı kullanma veya gençler adına yardım isteği duyabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşinizin maddi boyutlarını değerlendirebileceğiniz bir sabah. Öğleden sonra evinizde huzur ve güven arayışı içinde eşinizle birlikte evinizi güzelleştirme çalışmaları yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün güne çocuklarınızı ilgilendiren konularda dengeli ve ılımlı tavırla başlayabilirsiniz. Akşam iş ile ilgili konularda kuzenleriniz, kardeşleriniz ile sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün bireysellik kadar toplum içinde olmak da sizin için önem taşıyor. İlginç, yaratıcı, kişi ve olaylardan hoşlanabilirsiniz. Maddi konularda kendi içinizde çelişkili hissedebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sabah saatlerinde organizasyonlarda görev almak ve kısa bir seyahate çıkmak arasında kararsız kalabilirsiniz. Akşam ailenizin istekleri kendi isteklerinizi ortaya koymanızı engelleyebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizin maddi koşulları sizi düşündürebilir, kısa bir tereddüt yaşayabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde gelecekte mutlu olmak için kendinize yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün öğleden itibaren gelirleriniz konusunda daha objektif, daha özgür ve mantıklı olma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bu konuda aynı fikirleri paylaşmayabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün özgür, hümanist yanınız daha ağır basıyor. Özellikle kariyerinizi ilgilendiren konularda geleneksel değerlere nazaran reformist düşüncelere daha eğilimli hissedebilirsiniz.  

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün bir yandan din, felsefe gibi konulardan keyif duyan ve özgürlükçü bir hayat görüşü sahibi gibi davranmak isteyebilir; bir yandan da duygularınızı açığa vurmak istemeyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

2019 Astroloji Eğitim Programımız Başlıyor!