15 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah kararsızlık çekebilirsiniz. Grup çalışmaları, organizasyonlar içinde mutlu olabilir, işinizde dengeyi sağlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkilerde gerginlik yaşayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İdealleriniz ve hayatın zevkleri arasında hassas dengeyi kurabileceğiniz bir sabah. Öğleden sonradan itibaren toplumun duygularına tercüman olabileceğiniz bir iş yapmak isteyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Bugün uluslararası sivil toplum kuruluşları ya da ideallerinizi ortaya koyabileceğiniz bir görev alabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde akşam saatlerinde dikkatli olmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah ikili ilişkileriniz ve yakın akrabalarınızla dengeli ilişkiler içindesiniz. Dünyevi zevkleriniz için finansallarınızı kullanma veya gençler adına yardım isteği duyabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşinizin maddi boyutlarını değerlendirebileceğiniz bir sabah. Öğleden sonra evinizde huzur ve güven arayışı içinde eşinizle birlikte evinizi güzelleştirme çalışmaları yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün güne çocuklarınızı ilgilendiren konularda dengeli ve ılımlı tavırla başlayabilirsiniz. Akşam iş ile ilgili konularda kuzenleriniz, kardeşleriniz ile sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün bireysellik kadar toplum içinde olmak da sizin için önem taşıyor. İlginç, yaratıcı, kişi ve olaylardan hoşlanabilirsiniz. Maddi konularda kendi içinizde çelişkili hissedebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sabah saatlerinde organizasyonlarda görev almak ve kısa bir seyahate çıkmak arasında kararsız kalabilirsiniz. Akşam ailenizin istekleri kendi isteklerinizi ortaya koymanızı engelleyebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizin maddi koşulları sizi düşündürebilir, kısa bir tereddüt yaşayabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde gelecekte mutlu olmak için kendinize yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün öğleden itibaren gelirleriniz konusunda daha objektif, daha özgür ve mantıklı olma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bu konuda aynı fikirleri paylaşmayabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün özgür, hümanist yanınız daha ağır basıyor. Özellikle kariyerinizi ilgilendiren konularda geleneksel değerlere nazaran reformist düşüncelere daha eğilimli hissedebilirsiniz.  

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün bir yandan din, felsefe gibi konulardan keyif duyan ve özgürlükçü bir hayat görüşü sahibi gibi davranmak isteyebilir; bir yandan da duygularınızı açığa vurmak istemeyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova