16 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerinde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Gün boyunca hızlı ve yoğun bir iletişim içinde olacaksınız. Sıra dışı haberler alabilirsiniz. Ani çatışmalardan kaçınmalı.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kariyeriniz ile ilgili eşinizin ya da iş ortağınızın sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz. Zihniniz işiniz ile fazlasıyla yoğun ve açık olacak. Bu yoğunluk da huzursuzluk yaratabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Seyahatler ve eğitim ile ilgili kararlar alırken iş ve sağlığınızı göz önünde bulundurmalısınız. Sakarlık ve minik kazalara açık bir gün. Çocuklarınızla ilgili sürpriz haberler olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ve eviniz ile ilgili yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Gelirlerinizi dışı kaynaklar sizi kısıtlıyor gibi hissedebilirsiniz. Maddi konularda oldukça atak olabilirsiniz; dikkatli olmalı.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Enerjiniz oldukça yüksek. Eşiniz, ortağınız ile alınacak kararlar, yapılacak işler konusunda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Agresif tavırlardan ve ani patlamalardan kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah saatlerinde işiniz ve günlük rutininiz ile ilgili sorumluluklar ağır basabilir. Öğleden itibaren kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Dış kaynaklar ile ilgili ani gelişmeler olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün ikili ilişkilerinizde sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fikirsel boyutta anlaşma sağlayamaya bilirsiniz. Maddi sorumluluklarınız eğlence ve keyif isteğiniz önüne geçebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Ailenize karşı ve işinizde iletişimde agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. İşinizle ilgili beklenmedik ya da gizli konular ortaya çıkabilir. Bazı konulara karşı huzursuz hissedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün sosyal ortamlarda, organizasyonlarda, grup çalışmalarında orijinal fikirlerle ortaya çıkabilirsiniz. Kısa ve uzun seyahatlerde aksaklık ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Gelirleriniz konusunda kendinizi güvende hissetmek için dış kaynaklara başvurabilirsiniz. Ani kararlar alarak pişman olmayacağınızdan emin olmalısınız. İşinizde iletişim yoğun olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün ikili ilişkiler konusunda oldukça hassas hissedebilirsiniz. Karşı tarafın iletişimde daha agresif olduğunu düşünebilirsiniz. Ani veya sıra dışı seyahatler yapmanız gerekebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hem gelirleriniz hem de gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. İşiniz tüm enerjinizi alıyor. Bugünü daha sakin geçirmelisiniz. Meditasyon vb yapabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem