17 Eylül Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerinde toplumsal olaylara karşı duyarlılığınız, özgürlük isteğiniz ön planda olabilir. Öğleden itibaren duygusallık, hassasiyet, sezgiler sizi daha fazla yönlendirebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Günün ilk yarısında bireyselliğiniz kadar toplum içinde olmaya da önem veren bir tavır sergiliyorsunuz. İlerleyen saatlerde ise grup çalışmaları, organizasyonlar içinde mutlu olabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Bugün sabah araştırmalar yaparak, ilginç konulara yönelebilirsiniz. Öğleden itibaren işinizde ilham gücü gerektiren konular ve resim, müzik, dans, şiir gibi konularda başarılı olabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili konular bu sabah sizi oldukça meşgul edebilir. Sonrasında yeni şeyler öğrenmek, uzak yolculuklar yapmak ve değişik kültürleri tanımak isteyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İkili ilişkilerde karşınızdaki kişinin tavırları sizin için önemli olabilir; daha özgür, daha bireysel davranmak isteyebilirsiniz. Dış kaynaklarınız ile ilgili gelgitler yaşanabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah saatlerinde işinizde yaratıcı, objektif ve mantıklı yaklaşan kişi olabilirsiniz. Öğleden sonra ikili ilişkileriniz daha önemli hale gelebilir. Sezgileriniz ve duygularınız oldukça yoğun.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sevdiğiniz kişi veya çocuklarınızla duygularınızı rahatlıkla paylaşabilir; geleneksel bakışın dışında iletişim kurabilirsiniz. İş yerinizde empati gücünüz oldukça kuvvetli.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Evinizdeki değişimler sıra dışı olabilir. Öğleden sonra saatlerinden itibaren ilham gücünüz oldukça yüksek. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilir, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gün içinde beyin fırtınaları, eğitimler, yazma çalışmaları gibi faaliyetler sizin için oldukça verimli olabilir. Öğleden sonra evinizde meditasyon gibi rahatlama çalışmaları yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Gelirlerinizi geleneksel olmayan yollardan kazanmak isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren kardeşlerinizle uyum içerinde geçecek. Zihinsel aktiviteler, okumak, seyahate gitmek mutlu edebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah saatlerinde sezgileriniz oldukça kuvvetli. Öğleden itibaren gelirleriniz ile ilgili kendinizi daha iyi hissetmek için para harcayabilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Öğleden sonra saatlerine kadar kendinizi toplumsal olaylara veya başkalarına karşı aşırı fedakarlık yapıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Sonrasında daha duyarlı ve hassas olabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova