18 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu sabah gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili güzel ve kalıcı gelişmeler olabilir. Sonrasında kariyerinizi ileri götürmek veya değiştirmek için önemli bir kişiden destek alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Eşiniz ve iş ortağınız ile keyifli bir sabah geçirebilir; uzun soluklu, sağlam kararlar alabilirsiniz. Uluslararası bir bağlantı da söz konusu olabilir. Akşam iletişiminiz oldukça yoğun.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Bugün iş yerinizde çalışma arkadaşlarınız ya da üstleriniz ile sorumluluklarınız ve kariyerinizin gidişi konusunda olumlu ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Maddi açıdan şanslı bir dönem.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sanatsal bir yetenek ya da yaratıcılığınızı kullanarak eğitiminiz-işiniz için bir çalışma yapmanız gerekebilir. Ayrıca çocuklar ve sevdiğiniz ile ilgili sorumlulukları zevkle alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ailenizin gelir dışı kaynakları, evinizde ılımlı ve dengeli bir durum yaratabilir. Alacağınız sorumluluklar sizi ailenize daha sıkı bağlayacaktır. Gizli bir getiri ortaya çıkabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Evli değilseniz evlenmek üzere karar –teklif alabilirsiniz. Keyifli konuşmalar, kısa seyahatler bu ciddi kararınızı pekiştirebilir. Sosyal çevreniz ile de keyifli bir akşam olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İş düzeninizde-rutininizde gerçekleştireceğiniz değişiklikler uzun vadede gelirlerinizin artacağını işaret etmekte. Bu sağlam gelişmeyi arkadaşlarınızla veya ailenizle kutlayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Oldukça romantik bir gündesiniz. Çocuklarınızla, sevdiğiniz ile oldukça uyumlu vakit geçirebilirsiniz. Yakın akrabalarınızdan büyük birinden destek alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün aileniz ile ikili ilişkilerinizde güzel adımlar atabilirsiniz. Evinizde yalnız vakit geçirerek huzur bulmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda bir büyüğünüzün desteği gelebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Keyifli ve sağlam arkadaşlıklar edinmek, eski dostlar ile bir araya gelmek için sabah saatleri oldukça uygun. Birlikte kısa bir seyahate çıkabilir; eşleriniz ile sohbetler edebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İş yerinizde finansal konular ile ilgili üstlerinizle olumlu iletişim içinde olabileceğiniz, güçlü kişilerin desteğini alabileceğiniz bir gün. Yeni sorumluluklar sizi güçlendirecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Uzak bir seyahate gitmek, uluslararası bir işe atılmak istiyorsunuz. Bu konuların gerçekleşebilmesi için arkadaş çevrenizden bir destek alabilirsiniz. Akşam saatleri oldukça eğlenceli.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova