19 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün Balık Burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın etkisi ile kendinizi ruhsal çalışmalar, dinlence, meditasyon ile rahatlamaya bırakabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha enerjik olacaksınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Toplum yararına hizmet etmek isteyeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Dolunay’ın etkisi ile gerginlikler olsa da yardımsever ve fedakar yönünüz bugün oldukça ağır basıyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Kariyeriniz ile ilgili gelişmeler olabilir. Yeni ayda tohumlarını attığınız projeler, görüşmeler meyvelerini Dolunay’da vermeye başlıyor. Akşam arkadaşlarınızla daha aktif geçebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün yeni şeyler öğrenmek, seyahat etmek, değişik kültürleri tanımak isteyebilirsiniz. Yeni bir adım atmadan önce Dolunay olduğunu, yeni bir enerjiden çok mevcutu korumaya çalışmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gelirleriniz dışı finansal kaynaklarınız ile ilgili yeni gelişmeler olabilir. Mevcut süreçler sonlanarak beklediğiniz kararlar verilebilir. Maddi durumunuz da Dolunay ile aydınlanabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Uzun zamandır beklediğiniz evlenme teklifi ya da ortaklık sözleşmesi ile ilgili bugün haber alabilirsiniz. Dolunay ile birlikte ikili ilişkilerinizde resmileşme, açığa çıkma olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Dolunay’da Yeni Ay’da adımını attığımız işler meyvelerini vermeye başlar. İş yerinizde başladığınız yeni bir proje, girdiğiniz yeni departman ya da başladığını yeni bir iş sonuçlanabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Dolunayın etkisi ile çocuklarınız, sevgiliniz ile gerginlikler yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınız oldukça yüksek. Yaratıcılığınızı kullanacağınız bir aktiviteye yönelebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Bugün aileniz, eviniz, anneniz sizin için oldukça önemli. Evinizde mutlu olmak ve rahatlama arzusundasınız; ancak konuşulmayan konuların ortaya çıkması ile gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Dolunayın etkisi ile ilham gücünüz ve yaratıcılığınız oldukça artabilir. Yazmanız gereken yazılar, hazırlamanız gereken işleri toparlamak için güzel bir gün. Akşam saatleri daha enerjik.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Yeni ayda başlattığınız finansal adımlar bugünden itibaren meyvelerini vermeye başlayabilir. Yeni gelirler belirse de bugün kesinleşmeyebilir. Akşam saatlerinden sonra daha net olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün dolunayın etkisiyle kendinizi duygusal, biraz gergin, biraz narin ama daha çok iyi hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün.  Rahatlamaya çalışmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem