2 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kendini göstermek, alkışlanmak isteyebileceğiniz bir gün. Hayattan keyif alma isteğiniz, özgüveniniz ve enerjiniz hayli yüksek. Aşkta kontrol etmeyi ve güç sahibi olmayı isteyebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Enerjinizi aile fertleri ile tartışmak yerine eviniz ile ilgili yapılması gereken işleri hallederek kullanmanız uygun olabilir. Eşiniz tarafından engellendiğinizi hissedebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Kendinize güveniniz ile tartışmacı bir konuşma şekli ve dikkat çekici agresif konuşma tarzı sergileyebilirsiniz. Zihninizi yeni konulara eğilerek, öğrenerek meşgul edebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşinizde para ile ilgili konularda çok çabuk karar verebilirsiniz. Finansal açıdan güçlü olmak için çok çalışacağınız bir gün olabilir. Çocuklarınız ile parasal konularda uzlaşmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün oldukça dinamik, eğlencelisiniz. Öğleden itibaren aile ile ilgili sorumluluklar sebebiyle sınırlandırılmış hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ilginç ve ani yolculuklar çıkabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün yardım kuruluşlarında gönüllü olarak dinamik bir şekilde çalışabilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren işlerde zorlanabilirsiniz. Dış kazançlar ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün yeni kişilerle tanışabilir, kolaylıkla arkadaşlık kurabilirsiniz. Öğleden sonra maddi sorumluluklarınız sizi yavaşlatabilir. Akşam eşiniz desteği ile daha özgür hissedebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyeriniz ile ilgili konularda oldukça dinamik, atılgan davranacağınız, önemli konularda liderlik yapabileceğiniz bir gün. Mükemmeliyetçi bakış açınız sizin adımlarınızı engelleyebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İdeallerinize kavuşmak için çaba sarf edebilirsiniz. Gönlünüz oldukça yüksek hedeflerde olsa da mantığınız bilinçaltınızda sizi frenliyor. Akşam saatlerinde yaratıcılığınız artıyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Miras, sigorta, kredi gibi konularda oldukça duygusal davranabileceğiniz; güvende olmanın önemli olacağı bir gün. Kendinizi sorumlu hissettiğiniz yaşlı kişiler ile vakit geçirebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün ikili ilişkilerde tartışmalar yaşayabilir; kendinizi kanıtlamak isteyebilirsiniz. Yeni bir ortaklık söz konusu ise fazla hızlı ilerleyebilirsiniz. Kardeşlerinizden sürpriz haberler alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hem fiziksel hem de ruhsal anlamda kendinizi fazlasıyla zorlayarak çalışacağınız bir gün olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Maddi konularda beklenmedik haberler alabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova