20 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili köklü değişiklikler gerçekleşebilir. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili yeni sorumluluklar ve yeni gelirler elde edebilirsiniz. Eşinizle keyifli bir akşam olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün ruhsal ve düşünsel olarak yeni fikirler, yeni düşünceler, yeni akımlar ile ilgilenebilir; bir değişimi başlatabilirsiniz. Eşinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz
.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Sosyal çevreniz, organizasyonlar, kulüpler; gelirleriniz; dış kaynaklar ve riskleriniz konularında çok dikkatli olmalısınız. Kısa bir seyahat ya da kardeşinizin desteği iyi olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün ikili ilişkilerinizi tamamen değiştirecek sorumluluklar alabilir; ciddi kararlar alabilirsiniz. Oldukça cesur ve atak olduğunuz bir dönem. Ani kararlar almaktan kaçınmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ev değiştirmek, dekorasyon değişikliği vb için oldukça iyi bir gün. Yapacaklarınızı “iş” olarak ele alıp ciddi bir görev olarak yapabilirsiniz. Aile büyükleri ile gerginlikten kaçınmalı.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Çocuklarınız, kardeşleriniz, gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili konuları ciddi bir şekilde ele alıp masaya yatırma günü. Finansal konularda sürpriz gelişmeler olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşiniz, ortağınız ile gelirleriniz ve maddi riskleriniz konusunda görüşebilirsiniz. Ailenizi köklü şekilde bu görüşme değiştirebilir, kariyerinize de destek olabilir. Akşamınızı arkadaşlarınıza ayırın.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Yapacağınız kısa bir seyahat, kısa bir yol hayatınızı dönüştürmenize yardımcı olabilir. Yaratıcı bir düşünce tarzın olmasına rağmen, sağlığınız için stres yapmamaya özen göstermelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelirlerinizde gözle görülür değişiklikte gelişmeler oluyor. Yeni bir işe girmeniz ya da hayalinizdeki işe girişmeniz de buna dahil. Çocuklarınız ile ilgili değişiklikler olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bağlı olduğunuz sosyal gruplar, organizasyonlarda önemli görevler, ciddi sorumluluklar alabilirsiniz. Ailenizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Güç savaşlarına girmemeye çalışmalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizde yeni sorumluluklar ortaya çıkabilir; yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Kısa seyahatler yapmanız gerekebilir. Bu yeni durumun maddi açıdan getirisi daha sonra netleşebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Dolunay’ın da etkisi ile arkadaşlarınız veya sosyal ortamlarda diğer kişiler ile güç savaşları, otorite gerginlikleri yaşayabilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili aydınlanan konular olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova