21 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün enerjiniz oldukça yerinde olsa da herhangi yeni bir işe başlamak mümkün olmayabilir. Elimizdeki işleri toparlamak, spor yapmak veya fiziksel aktivitelerde bulunmak rahatlatabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kendi içinizde cesur ve atak hissetseniz de dışarıya karşı bu şekilde davranamayabilirsiniz. Özgürlük arzunuz bilinçaltınızda sizi zorlayabilir. Ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Bugün organizasyon, sosyal kulüpler vb çalışmalarda aktif rol alarak kendinizi bir koşuşturmacanın içinde bulabilirsiniz. Yeni çalışmalar yapmak yerine elinizdeki projeleri bitirmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyerinizde atak, hevesli davranabileceğiniz bir gün. Özgürce projelerinizi hayata geçirmek isteyebilir, enerjinizi işinizde harcamak isteyebilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Alıp başınızı gitmek istediğiniz günlerden biri olabilir. Enerjiniz ve yeni kültürler keşfetme arzunuz bir araya gelince ele avuca sığmayabilirsiniz. Yeni planlar için beklemeniz tavsiye.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün gelirleriniz dışı kaynakları arttırmak için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Mevcut yatırım veya ailenizin yatırımlarını tasnif edebilirsiniz. Yeni bir yatırıma girmemelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşiniz ya da iş ortağınız ile planlarınızı harekete geçirmek için olağanca enerjinizi vermeye hazırsınız. Bugün yeni işlere başlamak yerine işlerinizi toparlamanız daha faydalı olacaktır.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Tatiller bitip iş yerinde bir süredir koşuşturmaca ve kaos başlamış gibi hissediyorsunuz. Bugün o koşuşturmaca içinde yerinizi alıp işlerinizi hızlı bir şekilde tamamlama zamanı.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün arkadaşlarınızla haberleşebilir, gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Cevabını beklediğiniz sorular bugün tamamlanmayabilir. Sabırlı olmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Evinizle ilgili halletmek istediğiniz, yarım kalan işlerinizi halletmek için harika bir gün. Kariyeriniz ile ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. İkili ilişkileriniz için olumlu bir gün.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün kısa seyahatler yaparak yakın akrabalarınızı ziyaret edebilirsiniz. Hareketli bir gün geçirerek enerjinizi yoğunlaştırabilirsiniz. Agresif bir iletişim tarzından kaçınmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Finansal konularda hızlı kararlar alarak ilerlemek istediğiniz bir gün. Ancak mevcut kararlarınızı değerlendirerek harekete geçemeyebilirsiniz. Gelirlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova