22 Eylül Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün keyif, huzur, maddi açıdan güvencede olmak sizin için büyük önem taşıyacak. Sabah saatlerinde ilham gücünüz oldukça yüksek. Akşam duygusal olarak engellenmişlik hissi olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Uzun ve karmaşalı günlerden sonra bugün kendinize tatil vermek isteyebilirsiniz. Yeme, içme, keyif, eğlence ön planda olabilir. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde gerginliklere dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün duygusal açıdan oldukça kırılgan, hassas bir gün olabilir. Kendinize ruhsal çalışmalar, meditasyon vb için vakit ayırabilirsiniz. Gerginlik ile yeme, içme artabilir dikkatli olmalı.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Arkadaşlarınız ile yapacağınız keyifli bir organizasyon sizin için aynı zamanda uzun süreli bir aşkın başlangıcı anlamını taşıyabilir. Bugün sanatsal yaratıcılığınız oldukça yüksek.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ile ilgili koşuşturmaların ardından sakinlik ve sükûnetle, sezgilerinize güvenerek kararlar alabileceğiniz bir gün. Ailenizden gelen bazı engellemeler, sorumluluklar olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün seyahatler, kitap okuma, film izleme, değişik yemekler yeme ile farklı kültürleri tanımak size keyif verebilir. Ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz. Aşka kendinizi kaptırabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sezgilerinizin ve duygularınızın yoğun olduğu bir gün. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili sağlam adımlar atabilirsiniz. Finansal konularda kendinizi engelleniyor gibi hissetmeniz mümkün.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İlişkileriniz ile ilgili değerlendirmenizi yaparken sezgilerinizi dinleyerek size keyif ve huzur veren kişilerle birlikte olmayı tercih edebilirsiniz. Kendi kendinizi engellememelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
Sağlığınız için sakinlik ve sükûnet ile günü geçirmeniz, yediklerinizi içtiklerinizi abartmadan keyif yapmanız iyi gelebilir. Akşam saatlerinde ruhsal açıdan kendinizi rahatlatmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Uzun bir süredir keyif yapmak, hobilerinize vakit ayırmak, çocuklarınızla eğlenmek için zaman kolladığınız gün geldi. Yaratıcılığınızın da oldukça yüksek olduğunu düşünerek tadını çıkarın.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Evinizde rahatlamak için güzel bir gün. Aileniz ile yeme, içme size keyif verebilir, birlikte eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Akşam işinize vakit ayırma zorunluluğu hissedebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugünü kısa bir uzaklıktaki yakın akrabalarınızı ziyaret ya da keyifli bir yemek için ayırabilirsiniz. Huzur ve sakinlik arayacağınız bu yolculuğun ardından sorumluluklarınız artabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova