23 Eylül Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Terazi burcuna geçiş ile hayatınızda sosyallik, ikili ilişkilerde denge ve uyum arayışı artabilir. Bugün sevdiğiniz kişi ve çocuklarınızla aranızda maddi konuları içeren gerginlikler olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Rahat, huzurlu olmak istediğiniz bir gün. İş yerinizde iletişimin, ilişkilerde denge ve uyumun artacağı bir döneme giriyorsunuz. Sabah eşiniz, aileniz ile gerginliklerden kaçınmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün ruhsal olarak rahatlamak isteyebilirsiniz. İşiniz ve seyahatler ile ilgili sabah saatlerinde gerginlikler olabilir. Gün genelinde maddi konular ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Evinizde, aileniz ile vakit geçirerek, arkadaşlarınızı ağırlayarak sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Aileniz içinde denge ve uyum çok önemli. Maddi açıdan aksaklıklara karşı dikkatli olmalı.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyerinizde durağanlıktan yana olacağınız bir gün; olumlu gelişmeler olabilir. Yakın akrabalarınız ile görüşmek isteyebilir; bir süredir görüşmediğiniz kişilerle buluşabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün idealleriniz ile ilgili değişimler yapmak yerine onlar için çalışmak arzusu içindesiniz. Yakın akrabalarınız ile gizli bir konunun ortaya çıkması ile ufak gerginlikler olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinizi göstermek, ikili ilişkilerinizde denge ve uyumu sağlamak isteyeceğiniz bir dönem. Gelir dışı kaynaklarınızda değişiklik yapmayı erteleyerek olumlu gelişmeler alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İkili ilişkilerinizde keyif ve huzur arayışının ön planda olacağı bir gün. Sabah kariyeriniz ile ilgili aksaklıklara karşı dikkat. Yeni kültürler, seyahatler ile ilgili gelişmeler olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık) 
İş yerinizde mevcut durumu koruma, huzuru sağlama çabası içindesiniz. Mantığınız ve iç güdüleriniz çatışabilir. Gelir dışı kaynaklarınızın artışı ile ilgili olumlu gelişmeler mümkün.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hayatta keyif aldığınız şeyi yapmak, sükûnet içinde bir gün geçirmek sizi mutlu edecektir. Kariyeriniz ile ilgili görüşmeler yapacağınız; daha sosyal olacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Evinizde huzur içinde bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Gündeminizde olan mevcut emlak konularında olumlu gelişmeler olabilir. Sabah saatlerinde ikili ilişkilerde çatışmalara dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün iletişim, eğitim, seyahat konularında çok değişiklik yapmama taraftarı olabilirsiniz. Sabah iş yerinizde sakarlıklar, ufak kazalar olabilir. Aşk konusunda şanslı olabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem