24 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu sabah gündeminizi finansal konulardan çok iletişim ve kısa seyahatler belirleyebilir. Öğlen ikili ilişkilerde olumlu görüşmeler olabilir. Öğleden sonra kararsızlık çekebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bu sabah maddi konularla ilgili görüşmeler yapabilir, sonrasında işinizle ilgili önemli kişilere taleplerinizi iletebilirsiniz. Öğleden sonra arkadaşlarınızla yanlış anlaşılmalar olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İletişiminizin oldukça yoğun olacağı birkaç gün başlıyor. Sevdiğiniz kişi ile karşılıklı görüşmeler yapmak söz konusu olabilir. Öğleden sonra işiniz ile ilgili belirsizlikler yaşanabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah mantığınız ve duygularınız çelişebilir. Ailenizden önemli kişiler ile görüşebilir, fikirlerini isteyebilirsiniz. Öğleden sonra uzun seyahatler ile ilgili karmaşa yaşayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Arkadaşlarınızla, sosyal gruplar, organizasyonlarda aktivitelerde görev alabilirsiniz. Öğlen yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile yardım etme, yardım verme gibi konular söz konusu olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyeriniz ile ilgili iletişimin hızlanacağı bir gün. Maddi konular ile ilgili önemli kişilerle görüşmelerinizi yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ile ilgili yanlış anlaşılmalar olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Hayatınızda turizm, hukuk, eğitim, medya gibi alanlar ile ilgili konularda iletişimin oldukça yoğun olacağı bir gün. Öğleden itibaren kendinizi kanıtlamak, ifade edebilmek çok önemli.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eşiniz ve ortağınız ile ortak paylaşımlarınız hakkında görüşmeler yapacağınız bir gün. Bu kaynaklarınız ile ilgili fikirlerinizi beyan etmek isteseniz de kendinizi ön plana çıkarmak istemeyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İkili ilişkilerinizde iletişiminiz artıyor. İş ortaklığı sözleşmesi, evlilik gibi planlar var ise bunların yazılı evrakları ile ilgili gelişmeler olabilir. Sosyal çevrenizden destek almanız mümkün.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sabah iş yerinizde toplantılar, görüşmeler oldukça fazla olabilir. Kariyerinizle ilgili konularda etkili kişilerden yardım isteyebilirsiniz. Akşam iletişimde yanlış anlaşmalar olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Çocuklarınızla, sevdiklerinizle görüşmek, konuşulması gereken konuları görüşmek için uygun bir sabah. Öğleden sonra uzak yerlerden önemli kişilerden destek görebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Emlak işleriniz, eviniz ile ilgili konularda bu sabah farklı görüşler alabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızda dengeyi sağlamak için yetkili kişilere öğle saatlerinde danışabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem