25 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün iletişim konusunda oldukça hareketli bir gün. Uzun zamandır aradığınız orjinal fikirler sabah saatlerinde bir beyin fırtınasında ortaya çıkabilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Maddi konularda değişken duygular içinde olabilir; bu sebeple sürekli fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bu konuda gizli kalmış noktalar ortaya çıkabilir. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün kendinizi oldukça duygusal hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan gelebilecek orjinal, olağandışı fikirlerin uygulanabilirliği konusunda sezgileriniz güçlü olabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyerinizi ilgilendiren konularda bugüne kadar saklanmış bir konu ya da gizli yürütülen bir proje ortaya çıkabilir. Akşam saatlerinde maddi konularda atak davranmak isteyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sosyal ortamlarda zekanız ve iletişim yeteneğiniz ile farklı görevlerde bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjinizi sportif faaliyetlerde bulunarak kullababilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyerinizde yazılı, sözlü iletişimin hızlı ve yoğun olacağı bir gün. Sunum yapabilir, orjinal fikirler için beyin fırtınası çalışmalarında bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde agrasif tavırlardan kaçınmalısınız.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün farklı kültürleri tanımak üzere seyahat planları yapabilir, medya- basın yayın ile ilgili işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. İkili ilişkiler işe ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla sportif faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili görüşmeleri yapmak için oldukça uygun bir gün. İş yerinizde olağan dışı olaylar olabilir. Bu olayları takiben akşam saatlerinde işiniz ile ilgili efor gerektiren aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
 Bugün eşinizle veya ortağınızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Çocuklarınız ya da bekarsanız sevgiliniz ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Hukuki konularda cesur olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sabah saatleri iş yerinizde toplantılar yapmak, müşteriler ile görüşmek için oldukça elverişli. Eviniz veya ailenizin emlakları konusunda yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Kaynaklarınız hakkında fazla cesur davranabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Çocuklarınız, sevgiliniz ile görüşerek kararlar alabileceğiniz bir gün. Bekarsanız yeni bir sevgili adayı ile yoğun iletişim içinde olabilirsiniz. Beklenmedik kısa bir seyahat çıkabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Aileniz ile görüşerek duygularınızı rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir gün. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. İş yerinizde kendinizi gösterebileceğiniz, enerjik hissedeceğiniz bir gün. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova