27 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Aileniz ve eviniz ile ilgili konularda duygusallığın ön planda olduğu bir gün. İş ve özel tüm ikili ilişkilerinizde gerginlikler, güç savaşları yaşanabilir. Kendi yolunuzda yürümek için ani ve beklenmedik tepkiler verebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşiniz ile ilgili konularda üstleriniz veya ortaklarınızdan talepte bulunmak, bir görüşü tartışmak için uygun bir gün değil. Duygularınızı çok rahat ifade edebilirsiniz. Hukuki konularda zorlanabilirsiniz dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün maddi konularda oldukça duygusal davranabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili yeniden yapılandırma uygun değil. Sosyal ortamlarda ya da ekip çalışmalarında orjinal ve yaratıcı fikirler çıkabilir. Tartışmalara dikkat. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün aile büyükleri ile gerginlikler olabilir. Duygularınız oldukça yoğun. İkili ilişkilerinizde yıkıcı davranışlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili süpriz gelişmeler olabilir; yaratıcılığınız oldukça yüksek.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün duygularınız oldukça karışık olabilir. İletişimde ego savaşları olabilir. İşinizle ilgili kökten değişiklikler sonucu ani seyahatler, farklı kültürlerden haberler alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün arkadaşlarınızla ilgili konularda oldukça duygusal davranabilirsiniz. Maddi konularda görüştüğünüz kişiler ile otorite savaşı içine girebilirsiniz. Dış kaynaklar konusunda ani gelişmeler olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İkili ilişkilerinizde beklenmedik ve kökten değişiklikler yaratabilecek olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda çok duygusal davranabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Duygularınız ile ideallerinizin karşı karşıya geleceği bir gün olabilir.Yakın akrabalarınız veya kardeşleriniz ile gerginlikler, husumetlerden kaçınmalısınız. Kısa seyahatlerde kendinize dikkat etmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün sosyal ortamlarda otorite figürleri ile problem yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızın kökten değişimi söz konusu olabilir. Bu sebeple dış kaynaklarınız ile ilgili fazlasıyla duygusal davranabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün radikal hareketler ve hayatınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ailenizde ani değişiklikler olabilir. İkili ilişkileriniz ile ilgili çok duygusal davranabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
işinizle ilgili konularda duygularınız oldukça yoğun olabilir. Uzun seyahatler, uluslararası kişiler ile problemler olabilir. Kariyerinizde daha fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sevdiğiniz veya çocuklarınızla ilgili konularda duygularınız fazlasıyla dalgalı olabilir. Finansal konularda ani ve beklenmedik gelişmeler ile sosyal çevrenizde radikal değişiklikler olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova