3 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Anın tadını çıkarmak, hayattan keyif almak isteyeceğiniz bir gün. Bugün sürpriz tanışmalar büyük bir aşka dönüşebilir ya da sevdiğinizle bir sonraki adımı atmaya karar verebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Evinizde oldukça hareketli, heyecanlı bir gün yaşayabilirsiniz. Aileniz ağırdan almak istese de siz aceleci davranabilirsiniz. Kontrolünüz dışında ani olaylarla karşılaşabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Bugün yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile bir araya gelmek, duygusal paylaşımlarda bulunmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Sosyal çevrenizde sıra dışı değişimler tanıklık edebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Lüks ve keyif arzunuz bugün olağan dışı para harcamalarına sebep olabilir. Kariyerinizde ani, beklenmedik değişimler yaşayabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek için harekete geçebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün fiziksel gücünüz ve enerjiniz oldukça yüksek. Çocuksu ve dinamik tavırlarınız ile çekicisiniz. Yaratıcı ve sıra dışı bir ifade tarzınız var.  Keyifli kısa bir seyahat yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Duyarlılığınızın yüksek, fedakarlıklar yapmak isteyebilirsiniz. Yardım kuruluşlarında çalışmalar yapabilirsiniz. Sürpriz dış kaynaklar çıkabilir. Lükse yönelik harcamalar yapabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün grup çalışmalarında aktif olmak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla bir arada keyifle vakit geçirebilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde sürpriz bir tanışma ile aşk kapınızı çalabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün iş hayatınızda hareketli, heyecanlı bir gün olabilir. İş ortamınızda beklenmedik değişiklikler, ekibinize yeni kişilerin katılması söz konusu olabilir. Anın tadını çıkarmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hayattan zevk almak sizin için seyahatler, yeni kültürleri tanımak, hayatınıza heyecan katmak anlamına geliyor. Bunun için ileri yönelik sürpriz programlar çıkabilir. Aşırı masraftan kaçınmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ortak girişimlerde bulunmak, bunlar için dış kaynak kullanmak isteyebilirsiniz. Ailenizden gelebilecek sürpriz kaynaklar olabilir. İş ortamında hoş biri ile karşılaşabilir yeni bir adım atabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün ikili ilişkiler konusunda kendinizi oldukça enerjik, özgüvenli hissedebilirsiniz. İlginç, yaratıcı bir iletişim tarzınız olabilir. İlişkide maceraya, deneyime açık olabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İşinizde severek çalışma ve özel hayatınızı geri plana atma riskiniz bulunuyor. Parayı kendi işinizden kazanma isteği duyabilirsiniz. Aileden veya ortaklardan gelen para rahatlatabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova