31 Ağustos Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu sabah duygularınız ve mantığınız ile dengeli davranabilirsiniz. Öğle saatlerinde güç savaşları, beklenmedik olaylar olabilir. Akşam evinizde ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah saatlerinde hayattan keyif alma isteği, eğlenme arzusu ağır basabilir. Öğlene doğru duygusal çalkantılar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle orijinal fikirlerinizi paylaşmak için iyi bir fırsat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Maddi konulardaki dengesizlikler sebebiyle otorite figürleri ile çekişmeler yaşayabilirsiniz. İş tanımınız, sorumluluklarınız ve gelirleriniz gözden geçirerek yeni fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Gündüz seyahat, eğitim gibi planlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. İnançlarınızı bir yakınınız ile tartışmak zorunda kalabilirsiniz. Akşam saatlerinde gönlünüzden geçenleri dileyin.  

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün manevi değerleriniz, duygularınızı ifade etmek oldukça önemli olabilir. İşiniz ile ilgili beklenmedik çekimeler yaşayabilirsiniz. Akşam meditasyon, ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde de karşınızdaki kişi ile düzeniniz hakkında inatlaşmalar olabilir. Akşam ise sosyal ortamlarda keyifli olabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Çalışma isteğinize rağmen, kariyeriniz ile ilgili duygularınız karışık olabilir. Öğlen eşiniz, ortağınız beklenmedik tavırlar sergileyebilir. Ruhsal gelişim için vakit ayırabilirsiniz.  

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde yazmak, konuşmak, öğrenmek oldukça faydalı olabilir. Ancak paylaşımlarınızda sözlü çatışmalardan kaçınmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ve kaynaklarınızın dengede olabilir. Gelirleriniz ve dış kaynaklar ile ilgili köklü değişiklikler mümkün. Aileniz ile görüşerek aşırı finansal risk almaktan kaçınmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün kendinizi oldukça güçlü hissedebilir, ikili ilişkilerde çatışmalar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde bulutlar dağılıyor. Zihniniz eğitim, yeni kültürler, yeni fikirlere oldukça açık.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşinizle ilgili karışık duygular içinde olabilirsiniz. Üstlerinizle tartışmalar olabilir. Gelirlerinizdeki dalgalanmalar dış kaynak arayışı getirebilir. Sağlığınız için dinlenmelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sevdiğiniz ile bugün sabah saatlerinde konuşmalarınız tartışmaya dönüşebilir. Aşırı duyarlı ve hassas olabilirsiniz. Akşam saatlerinde sohbetleriniz aşkınızı yeniden canlandırabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova