4 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerinde eğlenmek, hobilerinizle uğraşmak isteğiniz devam ediyor. Öğleden itibaren titizlikle işlerinize yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Akşam meditasyon ile rahatlayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Evinizde yapılması gereken işleri keyifle sabah halledebilirsiniz. Öğleden sonra yaratıcılığınızı analitik bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Yazma isteğiniz varsa bugün başlayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Bugün kısa seyahatler yapıp, yeni eğitimlere katılmak isteyebilirsiniz. Ancak evinizde sorumluluklarınız öğleden sonra sizi meşgul edecek. Kariyeriniz ile ilgili kararsızlıklar olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Konforunuz için para harcamak isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinden itibaren yakın çevre ve kardeşlerinizle birlikte yapacağınız işlerde mantıklı, yetenekli, çalışkan ve pratik olabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sabah halen kendinizi gösterme, liderlik etme arzusu var. Öğleden sonra para kazanmak için detaycı, mükemmeliyetçi çalışmalar sizi bekliyor. Dış gelirler ile ilgili haberler sizi yanıltmasın.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün öğleden itibaren titiz, analitik düşünen yanınız ortaya çıkıyor. Mantıklı, çalışkan ve pratik biri olarak övgüler alabilirsiniz. Karşı cins ile ilişkilerinizde yanılgılar olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde grup çalışmalarında aktif görev alabilirsiniz. Öğleden sonra duygularınızı gizli tutmak isteyebilir, fedakar, yalnızlıktan hoşlanan bir tavır sergileyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi göstermek için sabah saatleri oldukça uygun. Öğleden itibaren sosyal organizasyonlarda görev alabilirsiniz. Yaratıcılığınız oldukça yüksek.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah saatlerinde kalbiniz sizi uzak yolculuklara sürüklemek isteyebilir. Öğleden sonra işinizde titizlik ile çalışabilirsiniz. Eviniz, aileniz ile ilgili konular kafanızı karıştırabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ortak paylaşımların çok önem taşıyacağı saatlerin ardından kendi başınıza uluslararası seyahatler yapmak, uluslararası işlere imza atmak isteyebilirsiniz. Gerçeklerden kaçmamalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah ilişkilerinizde kendinize güvenle, ikna ediciliğinizi kullanabilirsiniz. Öğleden itibaren daha tutkulu, daha sezgisel bir dönem başlıyor. Maddi konularda karasızlık olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İşiniz ile ilgili konuları sabah saatlerinde halletmeniz faydalı olacaktır. Öğleden sonra aklınız ikili ilişkileriniz ile meşgul olacak. Mükemmeliyetçi bakış açınız huzursuz etmesin.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova