5 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün gerçekleşen yeni ay ile özel hayatınız ve iş rutininize çeki düzen verebilirsiniz. Evinizde değişiklikler, ekibinize yeni birinin katılması, yeni bir proje olabilir. Sonuçlar harika!

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yeni ay yeni bir aşk, yeni bir hobi ya da bir bebek haberi olabilir. Kısa bir seyahate çıkmanızın, üretkenliğinizin artmasında faydası olacaktır. Yaratıcı yeni bir iş kurabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Yeni bir ev satın almak, evinizde değişiklikler yapmak istiyorsanız araştırmaya, çalışmalar yapmaya başlayabilirsiniz. Endişeli ruh halinizi bir kenara bırakıp fırsatı yakalayın.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu yeni ayda kısa bir seyahat yapmak size ve işinize çok iyi ve verimli gelecek. İletişimin ve işinizin çok yoğun olacağı bu ayda oldukça şanslı, bereketli yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün gerçekleşecek olan yeni ay gelirleriniz ile ilgili harika haberler müjdeliyor. Yıl boyunca beklediğiniz maaş zammı ya da ek satış primleri için görüşmelerinizi başlatmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Doğum gününüz olan bu ayda kendinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler, yeni girişimler için ilk adımı atabilirsiniz. Bugün gerçekleşen yeni ay size şans getirecek ve destek olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bu yeni ay ile kendiniz için bir şeyler yapmalısınız. Bilinçaltı ve ruhsal çalışmalar yapmak size hiç olmadığı kadar iyi gelebilir. Yeni ayın kariyeriniz için de olumlu etkisi olacaktır.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İşiniz ile ilgili girişimlerde sorumluluk bilinci ile hareketiniz meyvelerini vermeye başlayabilir. Organizasyonlarda tanışacağınız kişilerle fikir alışverişleri size yeni kapılar açacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugüne kadarki çalışmalarınızın meyvelerini toplama zamanı geldi. Kariyeriniz ile ilgili atmak istediğiniz yeni adımlar, yeni projeleri başlatmak için harika bir gün. Üretken bir dönem.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Öğrencilik hayatınız devam ediyor ise bugünden itibaren çalışmalarınıza başlamanız veriminizi arttıracaktır. Uluslararası seyahatler, işler için planlar yaparak verimli olabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bu yeni ay size gelirleriniz dışı kaynaklar ile ilgili kaynaklar konusunda güzel haberler getirecek. Güzel bir prim, satış ya da kredi gibi bir kaynağa ulaşmak için ilk adımı atmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sevdiğiniz kişi ile evliliğe ilk adımı atmak, uzun zamandır görüştüğünüz ortaklığı resmileştirmek bugün gerçekleşen yeni ay ile gün yüzüne çıkıyor. Aşkınızı tazelemek için de harika bir gün.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova