6 Eylül Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün işinizle ilgili düzen değişikliklerini yapmaya başlayabilir; sağlığınız için yaşam tarzınızda gereken değişikliklere eğilebilirsiniz. Öğleden sonrayı işleri toparlamaya ayırmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün hobileriniz, kendinize ayıracağınız keyifli vakitler için verimli bir şekilde zaman ayarlaması yapabilirsiniz. Çocuklarınızın düzeni ile ilgili kararlar almanız gerekebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)
Yeni ayın ardından evinizle ilgili beklediğiniz gelişmeler hızlanabilir, dış kaynaklar veya teklifler ile ilgili haberler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde yeni bir aşk kapınızı çalabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah saatleri iletişim konusunda çok yoğun geçebilir. Yeni projeler, yapılacak hesaplar için sabah saatlerini değerlendirmelisiniz. Öğleden sonra elinizdekileri toparlayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konular ile ilgili görüşmeleri sabah saatlerinde yapmanız uygun olacaktır. Akşam saatlerinde kısa bir seyahate çıkabilir, yakın akrabalarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün kendinizi ifade etmek sizin için oldukça önemli. Sabah saatlerinde görüşmelerinizi yaparak, öğleden sonra değerlendirmeleri yapmalısınız. Akşam ise sosyal görüşmeler olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Günün ilk yarısını kariyerinizdeki gelişmeleri kendi içinizde analiz etmek, oturup tartmak için kullanmanız faydalı olacaktır. Akşam için arkadaşlarınızla keyifli planlar yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Uluslararası organizasyonlarda liderlik etmek, eğitiminizi tamamlamak ya da ticari işletmenizi sosyal çevreniz ile paylaşmak üzere yaptığınız planları sabah saatlerinde uygulamalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili gelebilecek maddi destek, dış kaynaklar için görüşmelerinizi sabah saatlerinde tamamlamalısınız. Akşam saatlerinde sosyal ortamlarda oldukça aktif olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İş ortağınız, eşiniz size yeni fikirler, yeni hedefler ile gelebilir. Bu projeden gelecek haberler ile sabah işlerinizi görebilirsiniz. Akşam kariyeriniz ile ilgili görüşmeler olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelirleriniz dışı bir kaynaktan maddi gelirler ile ilgili haberler iş düzeninizi ve günlük rutininizi arttırabilir. Sabah saatlerinde iyi değerlendirmeli ve organizasyonları yapmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerinizde yeni düzenlemeler yapmanız için sabah saatleri oldukça verimli geçebilir. Öğleden önce görüşmelerinizi yapmak için, akşamüstü saatlerini işlerinizi toparlamaya ayırın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova